Renginiai

 • Vygantas Kazlauskas, Laurent Secco (Prancūzija) ir styginių kvartetas | „Pabėgimas iš vasaros“

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 23 d. iki rugpjūčio 23 d.
  Šv. Kotrynos bažnyčia
 • Vygantas Kazlauskas, Laurent Secco (Prancūzija) ir styginių kvartetas | „Pabėgimas iš vasaros“

  Koncertas

  2022 m. rugpjūčio 23 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks „Pabėgimas iš vasaros“ su subtiliu prancūzišku prieskoniu.
  Kai ilgėja purpuriniai vakarai, kai pievose išsisklaido žemuogių kvapas, kai dangus nuklotas ryškiausiomis žvaigždėmis, norisi sumesti į kuprinę tą dalį vasaros gyvenimo ir jos nepaleisti. Juk tik tada, kai suvoki, kad geri dalykai baigiasi, grįžti namo, į kuriuos sugrįžta visi pabėgę iš vasaros.
  Dainų autorius ir atlikėjas Vygantas sumanė, kad tokį rugpjūčio vakarą muzika turi skambėti ypatingai – nuo vienos gitaros iki orkestro, kad klausytojas pajustų vasaros skonį po žvaigždėmis tatuiruotu dangumi.
  Dainuojančiam aktoriui iš Prancūzijos Laurent Secco ir Vygantui akomponuos Tomas Varnagiris (gitara), Tadas Motiečius (akordeonas), Tomas Maslauskas (bosinė gitara), Laurynas Lukoševičius (mušamieji), Liutauras Janušaitis (fleita, saksofonai) ir styginių kvartetas. Skambės Jacques Brelio, Michel Legrand, Claudio Capeo, Charles Trenet, Francis Lai, Joe Dassin, Henry Salvador, Zaz ir kitų autorių bei žinomų atlikėjų dainos.
  Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ .