Atlikėjai/programos

Išsirinkite programą savo šventei!

Koncertai bei spektakliai miestų šventėms, įmonių vakarėliams.

Parinksime ir pasiūlysime programas jūsų šventei.

 

 • Susitikimas su Edita Mildažyte ir Sauliumi Pilinkumi.

  Menotyrininkas, laidos „Daiktų istorijos“ vedėjas SAULIUS PILINKUS ir jo Mūza – žurnalistė, prodiuserė – EDITA MILDAŽYTĖ rengia susitikimus su žiūrovais, kuri metu dalinasi įvairiais linksmais, įdomiais, o kartais ir ne visai smagiais nutikimais kuriant laidos siužetus. Kiekvienas susitikimas žada naujų istorijų, kurių kaskart norisi klausytis vis daugiau.

  - +37067223266
  90
  min.
 • Aidas Giniotis

  Autorinės dainos lietuvių poetų tekstais, pamėgtos „Keistuolių” teatro spektaklių dainos ir neblėstantis atlikėjo humoras telpa į

  autorinę programą.

   

  - +37067223266
  80
  min.
 • NAKTIS MANHATENE. | Česlovas Gabalis ir „Vilniaus divertismentas”

  80 min.

  Muzikos garsais keliaujama į romantišką ir meilės kupiną naktinį Manheteną kartu su išskirtinio balso savininku ir šilumos kupinu atlikėju Česlovu Gabaliu bei muzikos profesionalais – instrumentiniu ansambliu „Vilniaus divertismentas“ (vad. Irena Karsokienė)

  Koncerte skamba 1930 – 1960 m. JAV kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“ bei populiariausios melodijos iš XX a. Brodvėjaus miuziklų ir kino filmų – „Mėnesienos serenada“, “Vyras ir moteris”, “Diena ir naktis” ir kiti kūriniai. Jie susirinkusius nukelia į XX a. Niujorką – spindintį, nostalgišką, nuotykių kupiną ir „visad nemiegantį“ miestą.

  Scenoje: Česlovas Gabalis (vokalas), orkestras „Vilniaus divertismentas“: Žilvinas Malikėnas (smuikas), Ramunė Grigienė (smuikas), llona Meškėnienė (smuikas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Irena Karsokienė (violončelė), Ernestas Ramelis (violončelė), Marius Leiburas (mušamieji), Eugenijus Mikšys (bosinė gitara), Ugnius Vaiginis (trimitas); koncerto viešnia Goda Gabalytė (vokalas).

  Koncerto vedėjas: aktorius Andrius Bialobžeskis.

  Leiskitės į nepamirštamą, jausmingą kelionę.

  - +37065648387
  80
  min
 • Andrius Kaniava

  Muzikinė programa ,,Naktis teatre”. Dainos iš muzikinių spektaklių ,,Aukštyn kojom”, ,,Meilė ir Mirtis Veronoje”, ,,Paskutiniai Brėmeno muzikantai” ir kitų. Dalyvauja: Darius Miniotas (perkusija), Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 105 min.

  Koncertinė programa ,,Pasirodymas”. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gintas Gacevičius (būgnai), Aleksandras Ten (gitara), Tadas Dešukas (smuikas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  Akustinė programa. Solo. Autorinės dainos. Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava. SENASIS ANTIKVARIATAS. Dalyvauja: Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/album/laivas-restoranas - +37065648387
 • AKTORIŲ TRIO | VĖL KARTU

  2 dalių koncertas

  Neįtikėtina, tačiau jie ir vėl kartu. Ketvirtą kartą. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms vertybėms –  muzikai ir poezijai. Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – šios pavardės auksinėmis raidėmis įrašytos į Lietuvos muzikos istoriją, o „Aktorių trio“ fenomenui iki šiol nėra lygių.

  Nostalgiškų, laiko patikrintų autorinių dainų koncerte dainuojantiems aktoriams pritars kompozitorius, pianistas, dainų aranžuotojas Audrius Balsys. Daug metų lauktas susitikimas su legendine grupe suteikia virpesio kiekvieno klausytojo širdžiai tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

  1995 m. susibūręs kolektyvas žaibiškai tapo populiarus. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, gastrolės užsienyje, skambesio ir grojimo manieros savitumas – visa tai paskatino visuotinį susidomėjimą autorine / aktorine daina ir pagrįstai leidžia vadinti grupe legendiniu reiškiniu. Nors būta ilgesnių ir trumpesnių kūrybinių pertraukų, kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas visada slypėjo gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys.

  Naujai atgimusi grupė žada gerbėjams sukelti šventę širdyse ir pakrauti šviesiomis emocijomis.

  Programos trukmė su pertrauka – 120 min.

  - +37065648387
  120
  min.
 • Česlovas Gabalis ir PELENAI

  Geriausios Rod Stewart dainos;

  Bryan Adams show;

  Lietuviška Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai” programa.

  - 867223266
  90
 • Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija pagal Andrių” | Andrius Kaniava

  Vaidina aktorius Andrius Kaniava.

  Garsas: Linas Kubekas.

  Šviesos: Pijus Vasiliauskas.

 • Domantas Razauskas ir Rimvydas Stankevičius. Dainos, eilės ir užkalbėjimai.

  Atlikėjas Domantas Razauskas ir poetas Rimvydas Stankevičius.

  Kas sieja abu šiuos menininkus? Atsakymas paprastas – kūryba, improvizacija ir poetiški burtažodžiai.

  Dainų, eilių ir užkalbėjimų programa abejingų nepalieka…

  - +37067223266
  60
  min
 • Nijolė Narmontaitė ir grupė. „Bučinys saldesnis už vyną”.

  Programoje skamba dainos lietuvių ir žemaičių kalbomis, pritariant gyvo garso grupei, liejasi poezija, o spalvingos, juokingos, žaismingos istorijos praskaidrina pilką dabartį ir pripildo ją šviesos.

  Kartu su Nijole Narmontaite scenoje muzikuoja:
  Akordeonas – Andrius Balachovičius
  Klavišiniai – Kastytis Žukauskas
  Kontrabosas – Ar Man Isojan
  Mušamieji – Žydrūnas Mockūnas

  2015-11-11.
  Aktorė Nijolė Narmontaitė ir jos vyras lektorius, buriuotojas Paulius Kovas.

  - +37067223266
  90
  min
 • Kosto Smorigino trio

  Geriausių dainų programa. Dalyvauja: Kostas Smoriginas (vokalas), Audrius Balsys (fortepijonas), Martynas Kuliavas (gitara). Trukmė – 80 min.

  Autorinių dainų programa su Vilnius Sinfonietta ir VDU kameriniu orkestru (dirigentas maestro Vytautas Lukočius).

  Naujiena!

  Nuo 2022 07 mėn. 2 dalių koncertinė programa kartu su styginių kvartetu „Mano kelias”.

  https://www.pakartot.lt/album/albumas5 - +37067223266
  80
  min.
 • Kristina Kazlauskaitė ir Saulius Bareikis

  Susitikimas su kino ir teatro aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu.

  „Eilės, dainos, prisiminimai iš teatro gyvenimo…”.

   

  - +37067223266
  75
  min.
 • Ovidijus Vyšniauskas. Gyvo garso koncertas.

  Scenos legenda, talentingas kūrėjas, daugybės hitų, kuriuos dainuoja visa Lietuva, autorius, unikalaus balso savininkas -Ovidijus Vyšniauskas.
  Su dainininku scenoje – kūrybines jėgas suvienyję profesionalūs muzikantai – gitaros virtuozas Gintaras Šulinskas, pianistas Daumantas Slipkus bei Martynas Lukoševičius (būgnai).
  Kartu jie meistriškai aprengė žinomas ir kiek primirštas dainas nauju muzikiniu rūbu ir kviečia pasiklausyti naujo skambesio jūsų renginyje.

  - +37067223266
  130
  min.