Atlikėjai/programos

Išsirinkite programą savo šventei!

Koncertai bei spektakliai miestų šventėms, įmonių vakarėliams.

Parinksime ir pasiūlysime programas jūsų šventei.

 

 • Andrius Kaniava

  Muzikinė programa ,,Naktis teatre”. Dainos iš muzikinių spektaklių ,,Aukštyn kojom”, ,,Meilė ir Mirtis Veronoje”, ,,Paskutiniai Brėmeno muzikantai” ir kitų. Dalyvauja: Darius Miniotas (perkusija), Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 105 min.

  Koncertinė programa ,,Pasirodymas”. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gintas Gacevičius (būgnai), Aleksandras Ten (gitara), Tadas Dešukas (smuikas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  Akustinė programa. Solo. Autorinės dainos. Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava. SENASIS ANTIKVARIATAS. Dalyvauja: Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/album/laivas-restoranas - +37065648387
 • Česlovas Gabalis ir PELENAI

  Geriausios Rod Stewart dainos;

  Bryan Adams show;

  Lietuviška Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai” programa.

  - 867223266
  90
 • Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija pagal Andrių” | Andrius Kaniava

  Vaidina aktorius Andrius Kaniava.

  Garsas: Linas Kubekas.

  Šviesos: Pijus Vasiliauskas.

 • Domantas Razauskas ir Rimvydas Stankevičius. Dainos, eilės ir užkalbėjimai.

  Atlikėjas Domantas Razauskas ir poetas Rimvydas Stankevičius.

  Kas sieja abu šiuos menininkus? Atsakymas paprastas – kūryba, improvizacija ir poetiški burtažodžiai.

  Dainų, eilių ir užkalbėjimų programa abejingų nepalieka…

  - +37067223266
  60
  min
 • Nijolė Narmontaitė ir grupė. „Bučinys saldesnis už vyną”.

  Programoje skamba dainos lietuvių ir žemaičių kalbomis, pritariant gyvo garso grupei, liejasi poezija, o spalvingos, juokingos, žaismingos istorijos praskaidrina pilką dabartį ir pripildo ją šviesos.

  Kartu su Nijole Narmontaite scenoje muzikuoja:
  Akordeonas – Andrius Balachovičius
  Klavišiniai – Kastytis Žukauskas
  Kontrabosas – Ar Man Isojan
  Mušamieji – Žydrūnas Mockūnas

  2015-11-11.
  Aktorė Nijolė Narmontaitė ir jos vyras lektorius, buriuotojas Paulius Kovas.

  - +37067223266
  90
  min
 • Susitikimas su Edita Mildažyte ir Sauliumi Pilinkumi.

  Menotyrininkas, laidos „Daiktų istorijos“ vedėjas SAULIUS PILINKUS ir jo Mūza – žurnalistė, prodiuserė – EDITA MILDAŽYTĖ rengia susitikimus su žiūrovais, kuri metu dalinasi įvairiais linksmais, įdomiais, o kartais ir ne visai smagiais nutikimais kuriant laidos siužetus. Kiekvienas susitikimas žada naujų istorijų, kurių kaskart norisi klausytis vis daugiau.

  - +37067223266
  90
  min.
 • Aidas Giniotis

  Autorinės dainos lietuvių poetų tekstais, pamėgtos „Keistuolių” teatro spektaklių dainos ir neblėstantis atlikėjo humoras telpa į

  autorinę programą.

   

  - +37067223266
  80
  min.
 • NAKTIS MANHATENE. | Česlovas Gabalis ir „Vilniaus divertismentas”

  80 min.

  Muzikos garsais keliaujama į romantišką ir meilės kupiną naktinį Manheteną kartu su išskirtinio balso savininku ir šilumos kupinu atlikėju Česlovu Gabaliu bei muzikos profesionalais – instrumentiniu ansambliu „Vilniaus divertismentas“ (vad. Irena Karsokienė)

  Koncerte skamba 1930 – 1960 m. JAV kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“ bei populiariausios melodijos iš XX a. Brodvėjaus miuziklų ir kino filmų – „Mėnesienos serenada“, “Vyras ir moteris”, “Diena ir naktis” ir kiti kūriniai. Jie susirinkusius nukelia į XX a. Niujorką – spindintį, nostalgišką, nuotykių kupiną ir „visad nemiegantį“ miestą.

  Scenoje: Česlovas Gabalis (vokalas), orkestras „Vilniaus divertismentas“: Žilvinas Malikėnas (smuikas), Ramunė Grigienė (smuikas), llona Meškėnienė (smuikas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Irena Karsokienė (violončelė), Ernestas Ramelis (violončelė), Marius Leiburas (mušamieji), Eugenijus Mikšys (bosinė gitara), Ugnius Vaiginis (trimitas); koncerto viešnia Goda Gabalytė (vokalas).

  Koncerto vedėjas: aktorius Andrius Bialobžeskis.

  Leiskitės į nepamirštamą, jausmingą kelionę.

  - +37065648387
  80
  min
 • Kosto Smorigino trio

  Geriausių dainų programa. Dalyvauja: Kostas Smoriginas (vokalas), Audrius Balsys (fortepijonas), Martynas Kuliavas (gitara). Trukmė – 80 min.

  Autorinių dainų programa su Vilnius Sinfonietta ir VDU kameriniu orkestru (dirigentas maestro Vytautas Lukočius).

  Naujiena!

  Nuo 2022 07 mėn. 2 dalių koncertinė programa kartu su styginių kvartetu „Mano kelias”.

  https://www.pakartot.lt/album/albumas5 - +37067223266
  80
  min.
 • Kristina Kazlauskaitė ir Saulius Bareikis

  Susitikimas su kino ir teatro aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu.

  „Eilės, dainos, prisiminimai iš teatro gyvenimo…”.

   

  - +37067223266
  75
  min.
 • Ovidijus Vyšniauskas. Gyvo garso koncertas.

  Scenos legenda, talentingas kūrėjas, daugybės hitų, kuriuos dainuoja visa Lietuva, autorius, unikalaus balso savininkas -Ovidijus Vyšniauskas.
  Su dainininku scenoje – kūrybines jėgas suvienyję profesionalūs muzikantai – gitaros virtuozas Gintaras Šulinskas ir pianistas Daumantas Slipkus.
  Kartu jie meistriškai aprengė žinomas ir kiek primirštas dainas nauju muzikiniu rūbu ir kviečia pasiklausyti naujo skambesio jūsų renginyje.

  - +37067223266
  130
  min.
 • 2 dalių komedija ,, Principas”

  Dviejų dalių komedija ,,PRINCIPAS“. PREMJERA.

  Režisierė  Kristina Kazlauskaitė

   

  Iš principo visi turi principus. Iš principo – principai  yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate… atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija…

  „Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

  A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

  Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo,  su šypsena!

  Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

  Andrius Kaniava,

  Gediminas Storpirštis,

  Redita Dominaitytė.

  Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

  Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

  - 867223266
  120