Atlikėjai/programos

Išsirinkite programą savo šventei!

Koncertai, spektakliai, poezijos skaitymai.

 • Vytautas Mačernis. Vizijos. Laiškai. Eilėraščiai. Skaito Andrius Bialobžeskis

  Vytautas Mačernis. Vizijos. Laiškai. Eilėrašiai.

  Skaito aktorius Andrius Bialobžeskis.

  Intarpuose groja trimitininkas Linas Rupšlaukis.

   

  - 867223266
  60
  min
 • Poezijos ir muzikos programa Vytauto Mačernio metams

  2021-ieji – Vytauto Mačernio metai.

  Poezijos ir muzikos programa Vytauto Mačernio 100 gimimo metinėms.

  V.Mačernio tekstais dainas atlieka

  • atlikėja Živilė Mackevičiūtė;
  • aktorius Gediminas Storpirštis;
  • aktorius Giedrius Arbačiauskas.

  Tarp dainų poeziją skaito aktorius Vladas Bagdonas.

  - 867223266
  80
  min
 • Vytautas Mačernis. Skaito Aktorius Dainius Gavenonis.

  Aktorius Dainius Gavenonis skaito Vytauto Mačernio eiles. Programa skirta V.Mačernio metams.

  Kai smarkiai nesigilini į Mačernio poeziją, jis tau gal ir atrodo liūdesio princas. Tačiau kai imi jį skaityti atidžiau, pamatai, kokia tai unikali renesansiška asmenybė, kaip koks jaunas Shakespeare’as išmėginęs tiek žanrų, turėjęs humoro jausmą būdamas tokio amžiaus ir kartu rimtį, sarkazmą, drąsą netgi burnoti Dievo akivaizdoje, drąsą kišti pirštą į žaizdą tikrinant, ar tai tikra“, – pasakoja D. Gavenonis.

  - 867223266
  60
  min
 • 2 dalių komedija ,, Principas“

  Dviejų dalių komedija ,,PRINCIPAS“. PREMJERA.

  Režisierė  Kristina Kazlauskaitė

   

  Iš principo visi turi principus. Iš principo – principai  yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate… atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija…

  „Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

  A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

  Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo,  su šypsena!

  Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

  Andrius Kaniava,

  Gediminas Storpirštis,

  Redita Dominaitytė.

  Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

  Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

  - 867223266
  120
 • Andrius Kaniava

  Muzikinė programa ,,Naktis teatre“. Dainos iš muzikinių spektaklių ,,Aukštyn kojom“, ,,Meilė ir Mirtis Veronoje“, ,,Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ ir kitų. Dalyvauja: Darius Miniotas (perkusija), Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 105 min.

  Koncertinė programa ,,Pasirodymas“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gintas Gacevičius (būgnai), Aleksandras Ten (gitara), Tadas Dešukas (smuikas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  Akustinė programa. Solo. Autorinės dainos. Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava ir grupė. Dalyvauja: Sigitas Mickis (klavišiniai), Aleksandras Ten (gitara). Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava ir draugai. Dalyvauja: Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/album/laivas-restoranas - +37065648387
 • Grupė ,,Baltos varnos“

  Koncertinės programos:

  ,,Dar nedaviau Tau vardo“. Dalyvauja: Milda Andrijauskaitė Bakanauskienė (vokalas, gitara, smuikas), Teresė Andrijauskaitė (vokalas, gitara, smuikas), Tomas Urbanavičius (būgnai), Julius Bakanauskas (bosinė gitara), Tadas Dešukas (smuikas, mandolina).

  ,,Virsmas“. Kartu su styginių kvartetu ir perkusija.

  https://www.pakartot.lt/album/virsmas - +37067223266
  80
  min
 • Muzikinis spektaklis ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“

  Tai istorija apie mergaitę, kokių pilna mūsų pasaulyje. Užtenka jai treptelėti kojele ir mama tenkina kiekvieną jos norą. Daugiausia tokių norų mergaitei iš miuziklo, žinoma, kildavo žaislų parduotuvėje! Taigi, jos kambarys buvo pilnas žaislų, tik šeimininkė jų nemylėjo ir jais nesirūpino. Vieną dieną pamirštos ir apleistos lėlės susivienijo ir suorganizavo pabėgimą. Palikusios Trepsės namus, jos sėdo į seną gerą “Trantą” ir pasileido į kupiną nuotykių kelionę. Kokia ji buvo, kas joje laukė, kokie netikėtumai pabėgėlius užklupo – viskas bus atskleista šiame spektaklyje.

  Režisierius Andrius Kaniava. Trukmė 75 min.

  http://tiny.cc/llnwfz - +37067223266
 • Vladas Bagdonas

  Autorinių dainų koncertinės programos:
  Solinė programa ,,Nuo 17 iki 70″.  Trukmė – 80 min.
  Su grupe ,,Liekantiems būti“. Dalyvauja: Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas), Gintaras Šulinskas (gitara), Sigitas Mickis (klavišiniai). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/project/vladas-bagdonas - +37067223266
 • Kostas Smoriginas

  Geriausių dainų programa. Dalyvauja: Kostas Smoriginas (vokalas), Audrius Balsys (fortepijonas), Martynas Kuliavas (gitara). Trukmė – 80 min.

  Autorinių dainų programa su Vilnius Sinfonietta ir VDU kameriniu orkestru (dirigentas maestro Vytautas Lukočius).

  https://www.pakartot.lt/album/albumas5 - +37067223266
  80
  min.
 • Muzikinis spektaklis šeimoms ,,Angelų pasakos“

  „Angelų pasakos”– tai istorija apie danguje, ant debesies, gyvenančius arkangelus Mykolą ir Gabrielių, jų bičiulystę, darbus bei rūpesčius. Ar žinojote, kad angelai už nuveiktus darbus privalo atsiskaityti Dangiškajai Kanceliarijai? Tam ne visada lieka laiko, nes be maldų išklausymo ir žmonių gelbėjimo, svarbiausias ir pagrindinis angelų darbas – pasakų sekimas. O pasakų būna visokių: juokingų ir išradingų, kuriose gausu nuotykių ir išminties, taip pat piktų, kiaulysčių kupinų bei nesąžiningų. Pastarąsias mėgsta sekti kažkada angelu buvęs, bet žemai puolęs Liucipierius. Ar pavyks arkangelams atvesti velniūkštį į doros kelią, vaikai sužinos apsilankę spektaklyje ir išklausę visas pasakas iki galo…

  Režisierius Vytautas V. Landsbergis

  Vaidina Gediminas ir Ainis Stirpirščiai.

  https://www.pakartot.lt/album/angelu-pasakos/sedi-du-archangelai - +37067223266
  75
  min.
 • Gediminas Storpirštis

  Gediminas Storpirštis – Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas.

  Muzikinės programos:

  ,,Artistai“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Ainis Storpirštis (vokalas klavišiniai). Trukmė – 80 min.

  ,,Metų laikai“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Darius Miniotas (perkusija), Vytis Nivinskas (kontrabosas), Jonas Krivickas (gitara). Trukmė – 90 min.

  ,,Trys mūzos“: eilės, dainos, teatro monologai. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis. Trukmė 80 min.

  ,,Žmonės ant tilto“: Poezijos ir muzikos monospektaklis  pagal Wislawos Szymborskos eiles. Trukmė 60 min.

  „Sriuba“: monospektaklis pagal Mikalojaus Vilučio esė. Pjesės autoriai – Vytautas V. Landsbergis, Gediminas Storpirštis, režisierius – Rimantas Teresas, scenografė – Neringa Keršulytė, vaidina – Gediminas Storpirštis.

  Vaikams:

  ,,Tarakonas iš vaikystės“. Dalyvauja: ediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Ainis Storpirštis (vokalas klavišiniai). Trukmė – 80 min.

   

   

  https://www.pakartot.lt/project/gediminas-storpirstis - +37065648387
 • Saulius ir Jokūbas Bareikiai

  Aktoriai Saulius ir Jokūbas Bareikiai. Tėvo ir sūnaus duetas

  dainuoja autorines dainas. Saulius Bareikis (vokalas, gitara, smuikas), Jokūbas Bareikis (vokalas, gitara, klavišiniai). Trukmė 80 min.

  - +37067223266
  80
  min.