Atlikėjai/programos

Išsirinkite programą savo šventei!

Koncertai bei spektakliai miestų šventėms, įmonių vakarėliams.

Parinksime ir pasiūlysime programas jūsų šventei.

 

 • Andrius Kaniava

  Muzikinė programa ,,Naktis teatre”. Dainos iš muzikinių spektaklių ,,Aukštyn kojom”, ,,Meilė ir Mirtis Veronoje”, ,,Paskutiniai Brėmeno muzikantai” ir kitų. Dalyvauja: Darius Miniotas (perkusija), Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 105 min.

  Koncertinė programa ,,Pasirodymas”. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gintas Gacevičius (būgnai), Aleksandras Ten (gitara), Tadas Dešukas (smuikas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  Akustinė programa. Solo. Autorinės dainos. Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava. SENASIS ANTIKVARIATAS. Dalyvauja: Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/album/laivas-restoranas - +37065648387
 • Česlovas Gabalis ir PELENAI

  Geriausios Rod Stewart dainos;

  Bryan Adams show;

  Lietuviška Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai” programa.

  - 867223266
  90
 • Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija pagal Andrių” | Andrius Kaniava

  Vaidina aktorius Andrius Kaniava.

  Garsas: Linas Kubekas.

  Šviesos: Pijus Vasiliauskas.

 • Kosto Smorigino trio

  Geriausių dainų programa. Dalyvauja: Kostas Smoriginas (vokalas), Audrius Balsys (fortepijonas), Martynas Kuliavas (gitara). Trukmė – 80 min.

  Autorinių dainų programa su Vilnius Sinfonietta ir VDU kameriniu orkestru (dirigentas maestro Vytautas Lukočius).

  Naujiena!

  Nuo 2022 07 mėn. 2 dalių koncertinė programa kartu su styginių kvartetu „Mano kelias”.

  https://www.pakartot.lt/album/albumas5 - +37067223266
  80
  min.
 • Kristina Kazlauskaitė ir Saulius Bareikis

  Susitikimas su kino ir teatro aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu.

  „Eilės, dainos, prisiminimai iš teatro gyvenimo…”.

   

  - +37067223266
  75
  min.
 • Ovidijus Vyšniauskas. Gyvo garso koncertas.

  Scenos legenda, talentingas kūrėjas, daugybės hitų, kuriuos dainuoja visa Lietuva, autorius, unikalaus balso savininkas -Ovidijus Vyšniauskas.
  Su dainininku scenoje – kūrybines jėgas suvienyję profesionalūs muzikantai – gitaros virtuozas Gintaras Šulinskas ir pianistas Daumantas Slipkus.
  Kartu jie meistriškai aprengė žinomas ir kiek primirštas dainas nauju muzikiniu rūbu ir kviečia pasiklausyti naujo skambesio jūsų renginyje.

  - +37067223266
  130
  min.
 • 2 dalių komedija ,, Principas”

  Dviejų dalių komedija ,,PRINCIPAS“. PREMJERA.

  Režisierė  Kristina Kazlauskaitė

   

  Iš principo visi turi principus. Iš principo – principai  yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate… atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija…

  „Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

  A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

  Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo,  su šypsena!

  Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

  Andrius Kaniava,

  Gediminas Storpirštis,

  Redita Dominaitytė.

  Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

  Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

  - 867223266
  120
 • Grupė ,,Baltos varnos”

  Koncertinės programos:

  ,,Dar nedaviau Tau vardo”. Dalyvauja: Milda Andrijauskaitė Bakanauskienė (vokalas, gitara, smuikas), Teresė Andrijauskaitė (vokalas, gitara, smuikas), Tomas Urbanavičius (būgnai), Julius Bakanauskas (bosinė gitara), Tadas Dešukas (smuikas, mandolina).

  ,,Virsmas”. Kartu su styginių kvartetu ir perkusija.

  https://www.pakartot.lt/album/virsmas - +37067223266
  80
  min
 • ,,Baltasis Kiras”

  Solinė arba su grupe.  Gitara + balsas. Autorinės dainos.

   

  https://www.pakartot.lt/album/amerika - +37067223266
  80
  min.
 • Daugiaaukštė absurdo komedija „Liftas į dangų” | Rež. Saulius Bareikis

  Daugiaaukštė absurdo komedija „Liftas į dangų“ (rež. Saulius Bareikis) | PREMJERA

   

  Aktorius, režisierius, pedagogas Saulius Bareikis imasi režisuoti žinomo rusų dramaturgo A. Slapovskio pjesę „Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės“. Pats autorius ją taip įvardija:  daugiaaukštė pjesė su rūsiu ir stogu. Gimimas ir mirtis, susitikimai ir išsiskyrimai, viltis ir desperacija –  visa tai telpa tipiniame miesto daugiaaukštyje. Spektaklis pasakoja septynias juokingas ir liūdnas, naivias ir filosofines istorijas apie tai, kaip kartais žmonėmis sunku žengti žingsnį vienam link kito. Tai septynios novelės apie tarpusavio supratimo stoką ir vienatvę, gyvenimą ir mirtį, atsitiktinumą ir dėsningumą ir, žinoma, apie meilę – tokią įvairiapusę ir tokią nuostabią. Istorijos, tarsi mozaika, papildo viena kitą ir, visai kaip gyvenime, tarpusavyje persipina.

  Spektaklio veiksmas vyksta įprastame daugiabutyje, o jis – tarsi mūsų pasaulio atitikmuo.  Šiame pasaulyje vaidinamos mažos tragedijos ir didelės dramos, linksmos komedijos ir širdį veriančios melodramos. Vaizduojamas įprastas, tačiau įvairus, nenuspėjamas, sudėtingas  gyvenimas, o iš pirmo žvilgsnio rami kasdienybė staiga pasikeičia, kai ribos yra peržengiamos. Viskas trapu…

  Spektaklyje dažnas pažins save (tik ar išdrįs?), tarsi per padidinamąjį stiklą pamatys savo ir artimojo baimes bei silpnybes.

  ,,Mielieji, jeigu gyvenate ir jus kankina neišsprendžiamos problemos – negalite užmigti, išvengti konfliktų su artimaisiais ir panašiai – neskubėkite pas psichoterapiautą… Tiesiog apsilankykite spektaklyje ,,Liftas į dangų“, po kurio, neabejotinai į gyvenimą pažvelgsit kitomis akimis“, – kviečia režisierius Saulius Bareikis.

   

  Režisierius: Saulius Bareikis

  Vaidina:

  Marius Jampolskis,

  Sakalas Uždavinys

  Danutė Kuodytė,

  Elžbieta Mikolajūnaitė

   

  Projekcijos: Algimantas Mikutėnas

  Scenografija: Vidas Ribokas

  Kostiumai: Birutė Mikėnaitė – Zorskienė

  Muzika: Monika Zenkevičiūtė – Monikazė

   

  Apie dramaturgą.

  Aleksej Slapovskij – gerai žinomas viduriniosios kartos rusų rašytojas, keliolikos romanų, keliasdešimties pjesių autorius, rašo kino ir televizijos scenarijus. A. Slapovskij yra tapęs keleto dramaturgijos konkursų prizininku, jo romanai keturis kartus buvo nominuoti Booker‘io premijai. Autoriaus kūriniai išversti į keliolika užsienio kalbų, jo pjesės dažnai statomos Rusijos teatrų scenose, keletas jų buvo pastatyta ir Lietuvoje.

  Pjesę į lietuvių kalbą vertė Daiva Čepauskaitė.

   

   

  - 865648387
  90
  min.
 • Vladas Bagdonas

  Autorinių dainų koncertinės programos:

   

  Naujiena! Vlado Bagdono ir kompozitoriaus Audriaus Balsio (fortepijonas) programa „Bagdoniškos dainos”. Programoje skamba autorinės Vlado Bagdono dainos.


  Solinė programa ,,Nuo 17 iki 70″.  Trukmė – 80 min.
  Su grupe ,,Liekantiems būti”. Dalyvauja: Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas), Gintaras Šulinskas (gitara), Sigitas Mickis (klavišiniai). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/project/vladas-bagdonas - +37067223266
 • Juozas Gaižauskas ir Emilija Latėnaitė | Autorinių dainų programa

  Koncertas

  Aktorių Juozo Gaižausko (vokalas, gitara) ir Emilijos Latėnaitės (fleita, vokalas) tikro jausmo ir tikro garso autorinių dainų koncertas „Įstrigę gerume po žvaigždynais“. 

  Talentingi aktoriai ir kūrėjai padovanos kerintį, jausmingą ir nepamirštamą vakarą, kupiną šypsenų, gerumo ir ilgesio. Liūdnos ir linksmos istorijos, neįtikėtina dueto bendrystė ir melodingos dainos  nuskraidins į tolumas ir pažadins gražiausias sielos kertes.

  Bus dainų… Bus istorijų… Bus juoko ir ašarų.. Gitara ir fleita… Bus geras vakaras!

   

  Juozas Gaižauskas – populiaraus aktorius, rašytojas, trijų knygų autorius, TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas, piligrimas.

   

  Emilija Latėnaitė – populiari teatro ir kino aktorė, atlikėja, TV laidų vedėja.

  - 86568387
  70
  min.