Renginiai

 • Vygantas Kazlauskas ir Laurent Secco (Prancūzija) | „Pabėgimas iš vasaros“ | Pažaislio liepų alėjos

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 24 d. iki rugpjūčio 24 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Vygantas Kazlauskas ir Laurent Secco (Prancūzija) | „Pabėgimas iš vasaros“ | Pažaislio liepų alėjos

  Koncertas

  2022 m. rugpjūčio 24 d. 19 val. koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ svetingumo komplekse „Monte Pacis“ įvyks „Pabėgimas iš vasaros“ su subtiliu prancūzišku prieskoniu.

  Kai ilgėja purpuriniai vakarai, kai pievose išsisklaido žemuogių kvapas, kai dangus nuklotas ryškiausiomis žvaigždėmis, norisi sumesti į kuprinę tą dalį vasaros gyvenimo ir jos nepaleisti. Juk tik tada, kai suvoki, kad geri dalykai baigiasi, grįžti namo, į kuriuos sugrįžta visi pabėgę iš vasaros.

  Dainų autorius ir atlikėjas Vygantas sumanė, kad tokį rugpjūčio vakarą muzika turi skambėti ypatingai – nuo vienos gitaros iki orkestro, kad klausytojas pajustų vasaros skonį po žvaigždėmis tatuiruotu dangumi.

  Dainuojančiam aktoriui iš Prancūzijos Laurent Secco ir Vygantui akomponuos Tomas Varnagiris (gitara), Tadas Motiečius (akordeonas), Tomas Maslauskas (bosinė gitara), Martynas Lukoševičius (mušamieji), Liutauras Janušaitis (fleita, saksofonai) ir styginių kvartetas. Skambės Jacques Brelio, Michel Legrand, Claudio Capeo, Charles Trenet, Francis Lai, Joe Dassin, Henry Salvador, Zaz ir kitų autorių bei žinomų atlikėjų dainos.

  Į koncertą kviečia „Bardai LT”, „Geros muzikos ekspertai” ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis”.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt