Renginiai

 • Vladas Bagdonas surengs autorinį koncertą Jonavoje

  Koncertas
  nuo gegužės 9 d. iki gegužės 9 d.
  Jonavos kultūros centras
 • Vladas Bagdonas surengs autorinį koncertą Jonavoje

  Koncertas

  2021 m. gegužės 9 d. 17 val. į savo autorinių dainų koncertą Jonavos kultūros centre kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas. Nors pandemija ilgam buvo sustabdžiusi koncertinę veiklą, karantininį laikotarpį artistas praleido turiningai – pernai išleido muzikinį albumą „Medžio degimas“, į kurį sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas.

  tarp kurių „Sapnas apie Motiną“, „Vaikystės šviesa“, „Baltas lino gyvenimas“ (atliekama duetu su Kristina Kazlauskaite).

  Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

  Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

   

  Gretimas sėdimas vietas gali užimti ne daugiau kaip du asmenys, kartu atėję į renginį.

  Žiūrovų, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) paprašysime nedelsiant palikti renginio vietą, todėl žiūrovus, turinčius turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašome į renginio vietą nevykti.