Renginiai

 • Vladas Bagdonas. Autorinių dainų koncertas |Vilnius

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 13 d. iki rugpjūčio 13 d.
  Muzikinis teatras ,,Legendos"
 • Vladas Bagdonas. Autorinių dainų koncertas |Vilnius

  Koncertas

  Dėmesio! Dėl viruso pavojaus renginys neįvyks. Bilietus galima grąžinti tiketa.lt sistemoje. Aktorius atsiprašo ir pažadėjo koncertą surengti, kai tik visi jausimės saugesni. Saugokime vieni kitus.

  2020 m. rugpjūčio 13 d. 19 val. į savo autorinių dainų koncertą muzikiniame klube “Legendos“ Vilniuje kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas. Nors pandemija buvo sustabdžiusi koncertinę veiklą, bet karantininį laikotarpį artistas praleido turiningai – išleido muzikinį albumą „Medžio degimas“, į kurį sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas.

  Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

  Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Koncerto metu bus galima įsigyti V. Bagdono naująją kompaktinę plokštelę.

  Bilietų kaina: 10 Eur | 12 Eur | 15 Eur

  Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki koncerto prie įėjimo į salę.