Renginiai

 • Vidurnakčio poezijos skaitymai: Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska-Zala

  Festivalis
  22
  rugpjūčio 2020 m. | 00:00
  Anykščių kultūros centras
 • Vidurnakčio poezijos skaitymai: Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska-Zala

  Festivalis

  2020 m. rugpjūčio 22 d. 00:00 val. kultūros festivalio ,,Purpurinis vakaras“ programoje – tradiciniai Vidurnakčio poezijos skaitymai, kurie vyks Anykščių kultūros centro II aukšto fojė. Bendroje dviejų kūrėjų programoje suskambės Daivos Čepauskaitės eilėraščiai, kuriuos skaitys aktorė Aldona Vilutytė, o autorinėmis dainomis apipins atlikėjas Andrius Zalieska-Zala.

  Žinoma aktorė Aldona Vilutytė tarp visos gausybės veiklų visada atranda laiko savo mylimam žanrui – poezijai. „Manau, kad poezija yra galimybė pabėgti nuo rutinos, kasdienybės reikalų. Skaitymuose mes kviečiame žmones sustoti ir nuo visko atsitraukti, pabūti drauge su mumis, o tuo pat metu – su savimi: pafantazuoti, mintimis pakeliauti po kitokį pasaulį“. Aldonos scenos partneris Andrius Zalieska – Zala yra roko grupės „Arbata“ lyderis. Aktyviai kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus, kaip pavyzdžiui, atlikėjo 40-mečio proga 2019 metų rugsėjį pasirodęs albumas „Autentiškai gilus“. Zala meistriškai moka melodiją ir jausmą vienu mostu pernešti į klausytojų ausis tiesiai iš savo širdies.

              Į dviejų kūrėjų pokalbį Anykščių kultūros centro II aukšto fojė kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir „Literariumas“.

  Bilieto kaina: 3 eurai

  Bilietus platina TIKETA bei Anykščių kultūros centras.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. 8 672 23266 | koncertai@bardai.lt