Renginiai

 • UPĖS TERASA | Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis

  Festivalis
  nuo birželio 9 d. iki birželio 9 d.
  „Upės terasa“ (PC CUP, 5-ame aukšte, Upės g. 9)
 • UPĖS TERASA | Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis

  Festivalis

  Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio baladės skambės “Upės terasoje”.

  2022 m. birželio 9 d. 20 val. naują miesto festivalį „Upės terasoje“ (PC CUP, 5-ame aukšte, Upės g. 9) pratęs dainuojantys aktoriai – OLEGAS DITKOVSKIS ir SAULIUS BAREIKIS. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė nostalgišką autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, o jas talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Labai tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

  Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose.

  Geros muzikos ekspertai “Bardai LT” kviečia apsilankyti koncerte ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.

  _________________________________________________________________________

  Bilietų kainos: 15-30 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranai.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt

  tel. +37067223266 arba el. paštu: koncertai@bardai.lt

   

  Nuorodos:

  1. Bareikis ir O. Ditkovskis | “Daugiau nebeliko” | https://www.youtube.com/watch?v=acfR9jE3CUw&t=205s

  S. Bareikis ir O. Ditkovskis | “Mirtis” | https://www.youtube.com/watch?v=ONf-8cUlgtQ