Renginiai

 • Susitikimas su „Mažuoju princu“ | Pažaislio liepų alėjos vakarai | Liepų alėjoje

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 3 d.
  https://kakava.lt/renginys/pazaislio-liepu-alejos-vakarai-susitikimas-su-mazuoju-princu/2497/6254
 • Susitikimas su „Mažuoju princu“ | Pažaislio liepų alėjos vakarai | Liepų alėjoje

  Koncertas

  „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ tęsia romantišką tradiciją ir rugpjūčio 3 d. 19 val. kviečia į jaukią erdvę po liepomis į neeilinį pasimatymą su „Mažuoju princu“.

  Klasika tapusi Antuano de Sent Egziuperi alegorinė pasaka iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusius, o 2006 m. Sauliaus Mykolaičio režisuotas spektaklis tapo svaiginančiu ir spalvingu skrydžiu Lietuvos teatro padangėje. Iš jo ir gimė šis teatrinis ir muzikinis išgyvenimas, kurio herojai prisikėlė naujam gyvenimui.

  Susitikimas su Mažuoju princu prilygsta akistatai su savo tyriausia svajone, pokalbiui su savo vidiniu vaiku. Ar dažnai randam jam laiko? Jis laukia paskutinis eilėj, po svarbių darbų, svarbių susitikimų, visų „reikia” ir visų „noriu”. Laukia kantriai, ramiai, kol pažvelgsi į jį ir paimsi už rankos. Kai lakūnui sugenda lėktuvas dykumoj, ir jis lieka vienut vienutėlis  su giliai kažkur viduje rusenančia viltimi, pasirodo mažasis princas…

  Būti šio susitikimo liudytojais kviečia aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas. Virtuoziškas Algirdo Dainavičiaus persikūnijimas, atgyjantys „Mažojo princo” herojai: Rožė, Karalius, Tuščiagarbis, Žibintininkas, Lapė ir kiti, gyvai atliekamos Mariaus Salyno dainospagal poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstus, sukuria įtaigią pasakojimo dinamiką, kuri veda žiūrovą susitikti su savuoju Mažuoju princu…

  ________________________________________________________________________

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus.

  Bilietų kainos: 15-17 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Renginio metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266