Renginiai

 • Susitikimas su aktoriais K. Kazlauskaite ir S. Bareikiu | Birštonas

  Koncertas
  nuo gruodžio 27 d. iki gruodžio 27 d.
  Birštono kultūros centras
 • Susitikimas su aktoriais K. Kazlauskaite ir S. Bareikiu | Birštonas

  Koncertas

  2021 m. gruodžio 27 d. 19 val. į Birštono kultūros centrą kvies žinomi teatro ir kino aktoriai – Kristina Kazlauskaitė ir Saulius Bareikis. Į neeilinį susitikimą „Dainos, eilės, prisiminimai iš teatro gyvenimo“ tikėtina tilps ir dar daugiau temų, žinant abiejų aktorių humoro jausmą ir pomėgį improvizuoti.

  Žavi, talentinga, šmaikšti, itin publikos pasiilgta ir mylima aktorė Kristina Kazlauskaitė pasidalins savo spalvingo ir turiningo gyvenimo momentais, prisiminimais iš kino, teatro ir televizijos gyvenimo, paskaitys labiausiai mėgstamą poeziją ir paatviraus apie kasdienybės džiaugsmus bei rūpesčius.

  Daugelio mėgstamas ne tik už vaidmenis teatre ar kine, bet ir ilgametę muzikinę veiklą su grupe „Aktorių trio“ Saulius Bareikis atsiskleis ir kaip puikus istorijų pasakotojas. Vaizdingai ir įtaigiai perteikiamos jos virsta tarsi mažais mono spektakliais. Žinomas bardas nenutols ir nuo muzikos, kurią kuria nuo jaunystės, ir atliks publikai savo lyriškas balades.

  Nepraleisti šio išskirtinio renginio ir pasisemti gerų emocijų tarpušventyje kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT”.