Renginiai

 • Susitikimas su aktoriais K. Kazlauskaite ir S. Bareikiu | Alytus

  Koncertas
  nuo spalio 27 d. iki spalio 27 d.
  Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus
 • Susitikimas su aktoriais K. Kazlauskaite ir S. Bareikiu | Alytus

  Koncertas

  2023 m. spalio 27 d. 18:00 val. į Alytaus miesto teatrą kvies žinomi teatro ir kino aktoriai – Kristina Kazlauskaitė ir Saulius Bareikis. Į neeilinį susitikimą „Dainos, eilės, prisiminimai iš teatro gyvenimo“ tikėtina tilps ir dar daugiau temų, žinant abiejų aktorių humoro jausmą ir pomėgį improvizuoti.

  Žavi, talentinga, šmaikšti, itin publikos pasiilgta ir mylima, šiais metais 70-ies metų sukaktį pasitikusi aktorė Kristina Kazlauskaitė pasidalins savo spalvingo ir turiningo gyvenimo momentais, prisiminimais iš kino, teatro ir televizijos gyvenimo, paskaitys labiausiai mėgstamą poeziją ir paatviraus apie kasdienybės džiaugsmus bei rūpesčius.

  Daugelio mėgstamas ne tik už vaidmenis teatre ar kine, bet ir ilgametę muzikinę veiklą su grupe „Aktorių trio“ Saulius Bareikis atsiskleis ir kaip puikus istorijų pasakotojas. Vaizdingai ir įtaigiai perteikiamos jos virsta tarsi mažais mono spektakliais. Žinomas bardas nenutols ir nuo muzikos, kurią kuria nuo jaunystės, ir atliks publikai savo lyriškas balades.

  Nepraleisti šio išskirtinio renginio ir pasisemti gerų emocijų kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT”.

  Bilietų kainos: 15 €, 20 €

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Bilietus platina kakava.lt

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt ; mob. +370 672 23266