Renginiai

 • SUMMER STORIES | “Purpurinis vakaras”. Įžanga: Aidas Giniotis, Vladas Bagdonas ir Audrius Balsys

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 10 d.
  Upės terasa, PC CUP 5 a., Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
 • SUMMER STORIES | “Purpurinis vakaras”. Įžanga: Aidas Giniotis, Vladas Bagdonas ir Audrius Balsys

  Festivalis

  Miesto festivalis SUMMER STORIES „Upės terasoje“

  2023 m. rugpjūčio 10 d. 19 val. antrus metus iš eilės įžanginiu koncertu sostinę sveikins kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“.

  Likus savaitei iki festivalio pradžios pasiklausyti muzikinių istorijų „Upės terasoje“ po rugpjūčio dangumi kvies du talentingi ir du labai skirtingi kūrėjai. Scenoje išvysime dainuojančius aktorius, garsėjančius puikiu humoro jausmu  – Aidą Giniotį ir Vladą Bagdoną, kuriam pritars kompozitorius Audrius Balsys. Abu atlikėjai kvies jau 16 kartą sugrįžti į Anykščius ir susitikti kultūros festivalyje „Purpurinis vakaras“ rugpjūčio 17-19 dienomis.

  Koncertą pradės režisierius, aktorius, dainų kūrėjas, pedagogas Aidas Giniotis nuo vaikystės save laikantis muzikos mylėtoju. Tačiau darbo pobūdis lėmė, kad dažniau darbo laiką ir dalį laisvalaikio tenka pašvęsti literatūrai. Pastatęs gausybę nepamirštamų spektaklių vaikams ir suaugusiems „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“, Valstybiniame Šiaulių dramos ir kituose Lietuvos teatruose, pagrįstai laikomas commedia dell‘arte žinovu ir komiškųjų žanrų meistru. Tad ir jo muzikinėje kūryboje netrūksta žaismingumo, ironijos, improvizacijos, o žiūrovai norom nenorom yra įtraukiami į pasirodymą.

  Antrojoje koncerto dalyje į sceną žengs Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas. Žiūrovų lauks netikėtas duetas scenoje: prie maestro prisijungs kompozitorius, pianistas Audrius Balsys, ir kartu jie pristatys „Bagdoniškų dainų“ programą. Joje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos, meistriškai papuoštos kompozitoriaus A. Balsio aranžuotėmis.

  Jaukus, kupinas gerų emocijų ir istorijų vakaras laukia visų apsilankiusiųjų „Upės terasoje“ įžanginiame koncerte į kultūros festivalį „Purpurinis vakaras“.

  ————————————————————————————————————————–

  „Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte (Upės g. 9, Vilnius)

  Bilietų kainos: 20-30 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranai.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt