Renginiai

 • SUMMER STORIES | Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Gražiausios baladės.

  Festivalis
  nuo liepos 27 d. iki liepos 27 d.
  Upės terasa, PC CUP 5 a., Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
 • SUMMER STORIES | Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Gražiausios baladės.

  Festivalis

  Miesto festivalis SUMMER STORIES „Upės terasoje“

  2023 m. liepos 27 d. 19 val. į muzikinį pasimatymą „Upės terasoje“ ant prekybos centro CUP stogo kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Dainuojančių aktorių duetas miesto festivalyje SUMMER STORIES pasirodys jau antrą kartą. Be to, tai bus pirmas ir vienintelis šio dueto vasaros koncertas Vilniuje.

  Daug metų abu aktoriai koncertuodavo su grupe ,,Aktorių trio”. Iširus grupei (paskutinis viešas koncertas surengtas 2016 m.), vienoje scenoje menininkai susitikdavo vis rečiau, daugiau laiko skirdami darbams teatre ir kine, muzikinei veiklai. Bet šįkart organizatorių kvietimu jie prisiminė, kruopščiai atrinko ir gražiausias savo dainas sudėjo į lyrišką programą, kurioje nuskambės ir kelios premjerinės dainos, o taip pat šmaikščios, žaismingos, animalistinės dainos.

  O.Ditkovskio ir S. Bareikio duetas buvo susiformavęs dar nuo bendrų studijų laikų, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu kurdavo dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose.

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas.

  Liepos 27-osios vakarą „Upės terasoje“ aktoriai kviečia kartu pavartyti jų muzikinio dienoraščio puslapius.

  ___________________________________________________________________________

  „Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte (Upės g. 9, Vilnius)

  Bilietų kainos: 20-30 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranai.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt  | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt