Renginiai

 • Summer stories | Nuotaikingas koncertas vaikams „Muzikinis nuotykis su bardais”

  Koncertas
  nuo birželio 1 d. iki birželio 1 d.
  Upės terasa, PC CUP 5 a., Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
 • Summer stories | Nuotaikingas koncertas vaikams „Muzikinis nuotykis su bardais”

  Koncertas

  2023 m. birželio 1 d. 18 val. į nuotaikingą koncertą Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Muzikinis nuotykis su bardais” „Upės terasoje“ kviečiami mažieji klausytojai ir jų tėveliai. Čia į sceną žengs ir muzikines istorijas pasakos bardai Vytautas V. Landsbergis ir Andrius Kaniava, o koncerto smagią nuotaiką kurs vaikų draugas, aktorius Vytautas Rašimas.

  Koncertą sostinės gyventojams ir svečiams Vaikų gynimo dienos proga dovanoja prekybos centras CUP, kuris kvies žiūrovus paremti „Mamų unijos“ globojamus vėžiu sergančius vaikus ir jų šeimas. CUP šiemet „Mamų unijai“ skiria 8 tūkst. eurų paramą. Prekybos centro vadovė Ona Nevinskienė kviečia vilniečius patirti gerų emocijų koncerto metu, džiaugtis vaikyste bei prisidėti prie prasmingos paramos „Mamų unijos“ fondui. „Mamų unija“ renginyje dalyvaus su savo organizacijos atributikos stendu – visi, kas čia ką nors įsigis, taps organizacijos fondo rėmėjais.

  Šiuo renginiu prasidės jau antrus metus vasaros ketvirtadieniais vyksiantis koncertų ciklas SUMMER STORIES ant prekybos centro CUP stogo. Šį sezoną čia laukia net 11 skirtingų muzikos žanrų koncertų ir susitikimų su žinomais atlikėjais, kurių kiekvienas papasakos, išdainuos ir sugros išskirtinai tik savo istoriją.

  Vytautas V. Landsbergis – rašytojas, režisierius, poetas, stovyklų vaikams organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas, puikiai atpažįstamas iš rudnosiukiškų istorijų, mėgstantis traukti smagias daineles kartu su vaikais ir suaugusiais. Šiam „Muzikinio nuotykio” pasirodymui atlikėjas ruošia neprailgsiantį ir įsimintiną susitikimą su mažaisiais bičiuliais. Neišsemiamas istorijas apie rudnosiuką jis papildys dainelėmis, kurias kvies padainuoti drauge.

  Andrius Kaniava yra daug metų vaidinęs muzikiniuose spektakliuose, parašęs jiems nemažai dainelių, sukūręs įsimintinus personažus, kuriuos iki šiol myli ir prisimena jau užaugę (bet širdyje nepasenę) vaikai. Prieš keletą metų aktorius su scenos kolegomis šėlo teatralizuotuose koncertuose „Ten seneliai jauni“. Vėliau sukūrė miuziklą šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“ (pagal J. Avyžiaus apysaką „Aštuonetas iš Trepsės namų“), kur prakalbino lėles ir nuotaikingai, jautriai, be pataikavimo jauniems žiūrovams papasakojo kupiną nuotykių lėlių kelionę iš nedėkingos mergaitės Trepsės namų. Savo  pasirodymo metu dainuojantis aktorius kvies į įdomią, pilną netikėtumų ir nuotykių muzikinę kelionę su skraidančiu Paršiuku, Laiminguoju Hansu, tik truputį baisiais Plėšikais ir kitais personažais, gyvenančiais spektaklių dainose.

  Koncertą ves ir žaismingą atmosferą kurs ir mažiems, ir dideliems puikiai pažįstamas aktorius Vytautas Rašimas. Aktoriaus balsas skamba animaciniuose filmukuose, spektakliuose, o štai „Upės terasoje“ jis kvies visus atėjusius leistis drauge į muzikinį nuotykį.

  Įėjimas laisvas.

  __________________________________________________________________________

  Koncerto metu veiks restoranai

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt