Renginiai

 • Spinduliuojantys poeziją | Dainuojamosios poezijos šventė

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 28 d. iki rugpjūčio 28 d.
  K.Dineikos parkas, Druskininkai
 • Spinduliuojantys poeziją | Dainuojamosios poezijos šventė

  Koncertas

  „Spinduliuojantys poeziją“ – tai savo žiūrovą jau prisijaukinusi tradicinė dainuojamosios poezijos šventė Druskininkuose. Šis renginys, skirtas gerą muziką ir tekstą vertinantiems klausytojams, vyks itin gražioje ir tokiam renginiui idealiai tinkančioje vietoje – K. Dineikos sveikatingumo parke.

  Šiųmetė šventė dedikuojama poetui Vytautui Mačerniui, bene jauniausiam lietuvių literatūros klasikui. Minint 100-ąsias poeto gimimo metines, Seimas 2021-uosius paskyrė jam atminti. V. Mačernio poezija išsiskiria savo egzistencine filosofija, kai gyvenama ir kuriama filosofuojant, užduodant klausimus apie žmogaus ir pasaulio būtį ir taip bandant pažinti pasaulį.

  Specialiai parengtas dainuojamosios poezijos žanro programas pagal poeto V. Mačernio eiles žiūrovams pristatys puikiai pažįstami aktoriai ir atlikėjai Vladas Bagdonas, Gediminas Storpirštis, Giedrius Arbačiauskas, Živilė Mackevičiūtė.

  Šventės metu taip pat muzikuos Gabrielė Pukelytė, Živilė Mackevičiūtė, Justas Tertelis.

  Šventę vainikuos autorinis charizmatiškojo dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Kaniavos ir GRUPĖS koncertas. Koncerto metu lauks nuoširdūs monologai, gaivališkos dainos, prasmingi tekstai ir įkvepianti nuotaika.

  Gera poezija, persipinanti su autorine muzika – tai puiki proga paskutinį vasaros savaitgalį įkvėpti kultūrinės atgaivos.

  Projekto partneris bardai.lt.

  Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Druskininkų savivaldybė.

  Renginys nemokamas.