Naujienos

 • Sekmadienį Kaune – spektaklis šeimoms ,,Pabėgimas iš trepsės namų”

  Naujiena | 2020-01-27
 • Sekmadienį Kaune - spektaklis šeimoms ,,Pabėgimas iš trepsės namų"

  Naujiena | 2020-01-27

  2020 02 02, 12:00

  2020 03 22, 12:00

  Kultūros centre Girstutis, Kaune

   

  PABĖGIMAS IŠ TREPSĖS NAMŲ

  Vaidina:

  Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

   

  Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava

   

   

  Ši istorija gyvuoja jau beveik 5 dešimtmečius, tėvai ir seneliai girdėjo ją, turi ir tu, mažasis drauge, išgirsti. Seniai seniai, vienas dėdė, vardu Jonas Avyžius, parašė nuostabų pasakojimą „Aštuonetas iš Trepsės namų“. 2018 metais kitas dėdė, iš vaikiškų spektaklių puikiai pažįstamas aktorius, dainininkas ir režisierius Andrius Kaniava ėmė ir pastatė miuziklą „Pabėgimas iš Trepsės namų“.

  Tai istorija apie mergaitę, kokių pilna mūsų pasaulyje. Užtenka jai treptelėti kojele ir mama tenkina kiekvieną jos norą. Daugiausia tokių norų mergaitei iš miuziklo, žinoma, kildavo žaislų parduotuvėje! Taigi, jos kambarys buvo pilnas žaislų, tik šeimininkė jų nemylėjo ir jais nesirūpino. Vieną dieną pamirštos ir apleistos lėlės susivienijo ir suorganizavo pabėgimą. Palikusios Trepsės namus, jos sėdo į seną gerą “Trantą” ir pasileido į kupiną nuotykių kelionę. Kokia ji buvo, kas joje laukė, kokie netikėtumai pabėgėlius užklupo – viskas bus atskleista….

  … Ir tai be pabaigos ir laimingos pradžios, ir be baimės

  Ir tai be pabaigos, ir laimingos pradžios, tik su laime!

  Tėveliai ir mamytės, seneliai ir močiutės, maži ir dideli! Keliaujam kartu? Leidžiamės į nuotykius?