Renginiai

 • „Rugpjūčio laiškai“: Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis| Kaunas

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 9 d. iki rugpjūčio 9 d.
  Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemas, Vytauto pr. 52, Kaunas
 • „Rugpjūčio laiškai“: Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis| Kaunas

  Koncertas

  2023 m. rugpjūčio 9 d. 19 val. susitikti jaukiame Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje, Kaune (Vytauto pr. 52) kvies dainuojantys aktoriai – OLEGAS DITKOVSKIS ir SAULIUS BAREIKIS. Retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė nostalgišką autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, o jas talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Labai tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

  Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose.

  Geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kviečia apsilankyti ciklo  „Rugpjūčio laiškai” koncerte ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius po rugpjūčio žvaigžėmis.

  Kiti koncertai:

  Rugpjūčio 10 d. – Andriaus Kaniavos autorinis vakaras

  Rugpjūčio 11 d. – Aido Giniočio autorinių dainų vakaras

  Bilietus platina KAKAVA.LT bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į kiemelį

  Bilietų kaina: 20 Eur, koncerto dieną 25 Eur

  Informacija tel. 867223266 arba el. paštu: koncertai@bardai.lt