Renginiai

 • Romansų ir populiarių dainų koncertas „Dainos Keliauninkės“ | Ansamblis NALŠIA

  Koncertas
  nuo balandžio 13 d. iki balandžio 13 d.
  Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius, Lietuva
 • Romansų ir populiarių dainų koncertas „Dainos Keliauninkės“ | Ansamblis NALŠIA

  Koncertas

  Pačiame pavasario viduryje NALŠIA kviečia Jus į išskirtinį koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje!

  2024 m. balandžio 13 d., 18:00, Vilniaus miesto folkloro ansamblis NALŠIA kartu su džiazo pianistu Rytu Linge kviečia į romansų ir populiarių dainų koncertą „Dainos keliauninkės” Šv. Kotrynos bažnyčioje.

  „Dainos keliauninkės” – naujausia, dar plačiai neskambėjusi mūsų programa. Tai – jau trečioji „Nalšios” kelionių kartu su dainomis programa. Šįkart jau nebekviesdami kartu su dainomis keliauti visomis įmanomomis laiko ir erdvės kryptimis, paseksime iš kur atklydo  pačios daugiau nei šimtmetį lietuvių dainuojamos, mėgiamos, tokios, rodos, artimos ir savos  populiariausios mūsų giminių susitikimų, užstalių, švenčių viešnios. Ar jums neteko išgirsti ta pačia žinoma melodija dainuojamo rusiško romanso, o gal patiems traukti nežinomų autorių perkurto tarpukario estrados grandų šlagerio, nustebti, kodėl pamėgta daina vadinasi „Ispanijos valsas” ar „balandėlė” lakioja kažkur prie Havanos krantų? Ar dabar, skaitant šias eilutes, nesmilkteli išdavikiška nuojauta, kad tai, kas atrodė pagrįsta jautria autentika ir tam tikru unikaliu nacionaliniu koloritu, galbūt tėra dainos, nežinančios teritorinių ribų, nes geba sužavėti bet kurio klausytojo širdį? Tikriausiai taip, todėl suprantate, ką reiškia susidurti su dainomis keliauninkėmis – kviesdama į koncertą sako ansamblio vadovė Audronė Vakarinienė.

  Tad kokias melodijas nugirdome, pamėgome ir pripažinome savomis? Kaip tai nutiko? Apie tai pasakos „Nalšia” savo naujojoje programoje.

  Jei pakurstėme Jūsų smalsumą, norą trumpam tapti savotiškais detektyvais ir įminti gražiausių ir mėgiamiausių dainų muzikines geografines mįsles, rasti jų tėvynę, kviečiame ateiti. O mes pažadame padėti Jums nepasiklysti pasaulio vieškeliuose ir laiko labirintuose.

  „Nalšiai” talkins, netikėtomis spalvomis puoš „dainų keliauninkių” takus, o taip pat džiugins savitomis romansų aranžuotėmis džiazo pianistas Rytas Lingė.

  Bilietų kaina: 12 Eur, 15 Eur, 20 Eur.

  Bilietus platina kakava.lt

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266