Renginiai

 • Rekomenduojame: Geriausios Rod Stewart dainos su Česlovu Gabaliu

  Koncertas
  nuo liepos 12 d. iki liepos 12 d.
  Taujėnų dvaras
 • Rekomenduojame: Geriausios Rod Stewart dainos su Česlovu Gabaliu

  Koncertas

  Geriausios Rod Stewart dainos – vienas profesionaliausių ir labai mėgstamų projektų Lietuvoje, atliekamas Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“, kuris 2020 m. liepos 12 d., 16 val. pirmąkart suskambės Taujėnų dvaro parke.

  Projekte skambės žymiausios britų roko legendos R. Stewarto baladės: „Sailing“; „Rhythm of My Heart“;  „Baby Jane“, „Da Ya Think I‘m Sexy?“, „Forever Young“, taipogi jam pasaulinę šlovę atnešę kūriniai –  „Have You Ever Seen The Rain“ bei „I Don‘t Want to Talk About It“ ir daugelis kitų. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame R. Stewart‘o koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs – jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai Česlovas Gabalis, ar pats Rod‘as Stewart‘as…

  Įspūdinga ir projekto gyvo garso grupės sudėtis, susidedanti ne tik iš nuolatinių grupės „Pelenai“ narių: Česlovas Gabalis – vokalas; Gintas Banys – bosinė gitara; Audrius Piragis – gitara; Saulius Didžiulis – klavišiniai; Vaidotas Taurinskas – mušamieji, bet ir kviestinių svečių: Tomo Varnagirio (gitara) bei Žanetos Taurinskienės (pritariamasis vokalas).

  _____________________________________________________________

   

  Vasara su muzika Taujėnų dvare! – su tokiu šūkiu „Geros muzikos ekspertai“ pasitinka vasarą ir visus tris mėnesius kvies į mėgstamų atlikėjų koncertus.

  Rugpjūčio 30 d. vasaros ir koncertų ciklo pabaigą skambiai paskelbs grupė „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“.

   

  Koncertai vyks Taujėnų dvaro parke po atviru dangumi, todėl esant blogam orui derėtų pasirūpinti apsauga nuo lietaus.

   

  Organizatoriai rekomenduoja turėti paklotus, ant kurių patogiai įsitaisę galėsite klausytis koncertų.