Renginiai

 • Rekomenduojame: SUMMER STORIES | Linas Adomaitis. Geriausios dainos.

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 3 d.
  Upės terasa, PC CUP 5 a., Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
 • Rekomenduojame: SUMMER STORIES | Linas Adomaitis. Geriausios dainos.

  Festivalis

  Miesto festivalis SUMMER STORIES „Upės terasoje“

  2023 m. rugpūčio 3 d. 19 val. miesto festivalyje SUMMER STORIES „Upės terasoje“ geriausių dainų koncertą surengs atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities profesionalas – Linas Adomaitis.

  Gyvo garso koncerte atlikėjas pasirodys su ritmo grupe: Gediminas Strupinskas – klavišiniai, Mindaugas Stumbras – gitara, Artūrs Duckis – bosinė gitara, Domantas Razmus – mušamieji, Akmėja Brūzgė ir Vaiva Venslovienė – pritariamieji vokalai.

  Geriausių dainų programa yra patikrinta daugelio festivalių scenų. Šiame koncerte klausytojai bus maloniai nustebinti, kaip jautriai ir preciziškai, akomponuojant ritmo grupei, Linas atliks ryškiausius visų laikų savo muzikinius perlus. Pasirinktas repertuaras atskleis dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas.

  Scenoje Linas jau 25 metus, kurie tarsi laipteliai Linui leido užlipti išties aukštai. Jo nauji ir vis kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos simfoniniais orkestrais, bigbendais, mišriais chorais, nauji albumai, kiekviena daina virstanti hitu, o kur dar galingi koncertiniai turai, vienas tokių – visai neseniai įvykęs turas su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO “Šviesa spindės tamsoje”.

  Lino Adomaičio sceninio žavesio ir energijos paslaptis žiūrovai galės įminti jau antrus metus rengiamame miesto festivalyje SUMMER STORIES „Upės terasoje“.

  ___________________________________________________________________________

  „Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte (Upės g. 9, Vilnius)

  Bilietų kainos: 20-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranai.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt  | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt