Renginiai

 • Rekomenduojame: SUMMER STORIES | Česlovas Gabalis ir PELENAI. Pasaulio hitai ir autorinės dainos.

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 31 d. iki rugpjūčio 31 d.
  Upės terasa, PC CUP 5 a., Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
 • Rekomenduojame: SUMMER STORIES | Česlovas Gabalis ir PELENAI. Pasaulio hitai ir autorinės dainos.

  Festivalis

  2023 m. rugpjūčio 31 d. 19 val. miesto festivalio SUMMER STORIES “Upės terasoje” uždarymo koncertas, kuriame karaliaus teisinga muzika!

  ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys rinktinių pasaulio ir autorinių dainų koncertinę programą. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui įvertinti kokybišką skambesį, originalumą ir pasisemti pozityvios energijos.

  Energingai ir trankiai, švelniai ir lyriškai charizmatiškasis penketas kartu su pritariančia vokaliste Žaneta Ježeryte atliks savo autorines dainas ir pasaulio hitus. Ne paslaptis, kad Česlovas Gabalis dažnai vadinamas lietuviškuoju Bryan Adamsu, o „Pelenai“ turi sėkmingą šio atlikėjo dainų projektą. Dar vienas abejingų nepaliekantis projektas – „Geriausios Rod Stewart dainos“ irgi nebus paliktas nuošaly, grupė atliks ir žinomiausius šio atlikėjo kūrinius. Koncerte bus gausu kitų atlikėjų kūrybos, paženklintos išskirtiniu „Pelenų“ muzikiniu braižu.

  Klausytojus džiugins: Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Ježerytė (pritariamasis vokalas).

  Miesto festivalio SUMMER STORIES organizatoriai kvies visus teisingos muzikos gerbėjus pasileisti plaukus, pašėlioti iš širdies ir skambiai atsisveikinti su vasara.

  ___________________________________________________________________________

  „Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte (Upės g. 9, Vilnius)

  Bilietų kainos: 20-30 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranai.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt