Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Monika Liu

  Festivalis
  nuo birželio 14 d. iki birželio 14 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Monika Liu

  Festivalis

  2023 m. birželio 14 d. 19 val. “Pažaislio liepų alėjos vakaruose” suskambės talentingosios Monikos Liu balsas, pritariant fortepijonui.

  Lietuviškos muzikos diva ir elegantiškoji, nenuspėjama saldžiabalsė atlikėja ir dainų kūrėja intymiai, jautriai, dramatiškai ir sentimentaliai dalinsis su klausytojais prisikaupusiomis istorijomis ir dainomis, kurios nebetelpa viduje.

  Monika Liu – išskirtinė, savita, stilinga atlikėja, gebanti sujungti nesujungiamus dalykus – džiazą ir pop muziką, teatrą ir tikrovę, juoką ir ašaras. Todėl visi Monikos koncertai gausiai lankomi ir tai, ko gero, geriausiai apibūdina neeilinę Monikos Liu charizmą ir talentą.

  Atlikėjos muzika ir išskirtinis artistiškumas bei stilius jau spėjo užkariauti ne tik Lietuvos, bet ir Europos klausytojų širdis, kai 2022 m. ji atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.

  Lydima pianisto, meistriškai nardančio fortepijono klavišais, Monika Liu sugrįžta į „Pažailio liepų alėjos vakarus“ su savo autorinėmis dainomis, kurios susijungia į vientisą pačios atlikėjos gyvenimo pasakojimą.

  Spėjusių įsigyti bilietus laukia ypatingos kūrybinės patirtys, kuriose dera ekscentriškumas, alternatyvus pop skambesys, džiazo nuotaikos, bosanovos ritmai, disko aidas ir, žinoma, gimtoji kalba. Ir visa tai Pažaislio vienuolyno apsuptyje.

  Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

  _____________________________________________________________________

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 20 – 40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt