Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | JOHN LENNON ISTORIJA su Jokūbu Bareikiu ir Rafailu Karpiu

  Festivalis
  nuo liepos 19 d. iki liepos 19 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | JOHN LENNON ISTORIJA su Jokūbu Bareikiu ir Rafailu Karpiu

  Festivalis

  2023 m. liepos 19 d. 19 val. svetingumo komplekse „Monte Pacis” operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius, muzikantas Jokūbas Bareikis „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ lankytojams pristatys kokybiškos muzikos teatralizuotą muzikinįpasakojimą – JOHN LENNON ISTORIJĄ.

  Šis muzikinis projektas atskleis svarbiausius ir negirdėtus faktus apie „The Beatles“ lyderį ir jo spalvingą gyvenimą. Koncerte skambės gražiausios garsiosios ketveriukės ir John Lennon dainos: „Obladi Oblada“, „Yellow Submarine“, „Imagine“, „Happy XMAS / The War is over,“ „Twist and Shout“, „Come together“ ir kitos.

  Unikalus Jokūbo Bareikio ir Rafailo Karpio muzikinis projektas THE BEATLES SHOW trunka jau daugiau nei aštuonerius metus ir vis dar pritraukia pilnas sales. Atlikėjai sako, jog idėją sukurti antrą projekto dalį padiktavo patys klausytojai. „Žmonėms šis projektas tikrai labai patinka, tačiau vis sulaukiame klausimų, kodėl nėra vienos ar kitos dainos. Bet sutalpinti į vieną koncertą visko neįmanoma. Taip ir prasidėjo mintys, kad gal reikėtų padaryti antrą seriją. Norėdami nudžiuginti klausytojus ir pagerbti legendinį muzikantą, sukūrėme antrą projekto dalį. Kaip ir THE BEATLES SHOW, ji yra įvairialypė, energinga ir galinga. Patys kaskart be galo laukiame šių koncertų, nes jis mums teikia daug džiaugsmo. Su Rafailu ir gyvenime esame geri bičiuliai, mėgstame bitlų muziką, tikrai mėgaujamės šiais koncertais. Kai kažką taip smagu daryti, tai ir energija liejasi per kraštus, o publika tai jaučia“, – dalinasi vienas iš projekto sumanytojų, aktorius, atlikėjas Jokūbas Bareikis.

  Išgirsti žinomiausias legendinio John Lennon dainas ir įdomias jų sukūrimo istorijas kviečia svetingumo kompleksas „Monte Pacis“, „Bardai LT“ ir „Geros muzikos ekspertai“.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 20 – 40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt