Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Gražiausios filmų dainos ir istorijos

  Koncertas
  nuo birželio 15 d. iki birželio 15 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Gražiausios filmų dainos ir istorijos

  Koncertas

  2022 m. birželio 15 d. 19 val. koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ svetingumo komplekse „Monte Pacis“ talentingi kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristatys naują, gyvo garso muzikinę programą, kurios metu skambės gražiausi populiariausių Holivudo filmų muzikos kūriniai. Programos metu atlikėjai pasidalins įdomiausiais faktais iš kino istorijos.

  Šis koncertas skirtas visiems, išsiilgusiems gyvo, kokybiško, be galo energingo ir pozityvaus muzikinio pasirodymo! Koncerte klausytojų laukia: profesionalus muzikinių kūrinių atlikimas, nepriekaištingas aktorinis meistriškumas, įdomiai ir interaktyviai pateikti kino muzikos istorijos faktai.
  Koncerte skambės Merlyn Monroe, Eltono Johno, Adelės, Lady Gagos, Stingo ir kitų atlikėjų dainos iš tokių filmų kaip „Liūtas Karalius”, „Taip gimė žvaigždė”, „Rokis”, „Graži moteris”, „Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“  ar „Ledo šalis“.
  Kino muzikos pradžia laikomas XIX a. 9 dešimtmetis, kai buvo išrasta pirmoji kamera. Tai ir yra šio koncerto kelionės pradžia. Koncerto metu bus keliaujama dešimtmečiais, į laikus, kuomet karaliavo Čarlis Čaplinas ir nebylusis kinas, į laikus, kai atsirado vaidybinis kinas ir, žinoma, daugiausia dėmesio bus skirta jo didenybei – ponui Holivudui.

  „Nėra jokios evoliucijos istorijos. Yra tik gyvūnų sąrašas, kuriems Chuckas Norrisas leido gyventi“.

  Scenoje: Lina Rastokaitė – vokalas, Jokūbas Bareikis – vokalas, gitara, Kostas Balčiūnas – gitara, Martynas Garbačas – bosinė gitara, Mindaugas Stundžia – perkusija, Vytis Smolskas – klavišiniai.

  Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt