Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | G&G Sindikatas

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 23 d. iki rugpjūčio 23 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | G&G Sindikatas

  Festivalis

  2023 m. rugpjūčio 23 d. 19 val. pirmą kartą „Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ teisingos muzikos mylėtojai turės galimybę išgirsti Lietuvos hiphopo vėliavnešius, scenos smogikus – „G&G Sindikatą“.

  Amžini revoliucionieriai, niekada neparsidavę jokioms politinėms partijoms, turintys stuburą, kalbantys žmonių kalba įsimintinas tiesas ir keliantys kumštį išvien.

  „Mūsų kova yra muzika, mūsų vėliava yra muzika, mūsų ginklas yra muzika. Ir savo ginklu norime pasidalinti su jumis“, – sako grupės narys Gabrielius Liaudanskas – Svaras.

  Unikalioje Pažaislio erdvėje „G&G Sindikatas” iššaus dozę energijos ir pažadins kiekvieno mūsų vidinį maištininką.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 20-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt | tel. +37067223266 arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt