Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Geriausios roko baladės

  Koncertas
  nuo birželio 8 d. iki birželio 8 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Geriausios roko baladės

  Koncertas

  2022 m. birželio mėn. 8 d. 19 val. devintajame koncertų cikle „Pažaislio Liepų alėjos vakarai” svetingumo komplekse „Monte Pacis” suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

  Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – gerai žinomi ir mylimi atlikėjai kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

  Abu atlikėjai smulkmeniškai sudarinėja ir nuolat papildo kūrinių programą, į kurią įtraukia pačius geriausius roko kūrinius. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekyla. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė – nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas.

  Č. Gabaliui ir J. Miliui scenoje fortepijonu meistriškai talkina Feliksas Zakrevskis.

  „Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, – neabejoja atlikėjai, po ilgos pertraukos surengsiantys pasirodymą Pažaislyje.

  Į koncertą kviečia “Geros muzikos ekspertai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt