Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Geriausios roko baladės

  Festivalis
  nuo birželio 7 d. iki birželio 7 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Geriausios roko baladės

  Festivalis

  2023 m. birželio 7 d. 19 val. koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ svetingumo komplekse “Monte Pacis” suskambės daugybės žiūrovų simpatijas gavęs, kone mylimiausias, populiariausias ir laukiamiausias viso ciklo koncertas – „Geriausios roko baladės“.

  Du charizmatiški atlikėjai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, meistriškai akomponuojant pianistui Feliksui Zakrevskiui – akustiškai atliks žinomus pasaulio pop ir roko kūrinius. Programa yra nuolat atnaujinama, tad net ir patys ištikimiausi gerbėjai kiekvienąkart išgirs ir atras kažką naujo.

  Du vokalai ir fortepijonas, atstojantis ir gitaras, ir būgnus, ir styginius, sukuria ypatingą atmosferą, kuri nepalieka abejingų ir glosto ausis visiems roko baladžių gerbėjams. Rod Stewart, Bon Jovi, Queen, Scorpions ir tai tik dalis legendinių grupių ir atlikėjų, kurių hitai skamba koncerte.

  Abu atlikėjai smulkmeniškai renka ir sudaro kūrinių programą, o kadangi abiejų rokerių muzikinis skonis sutampa, ginčų dėl pasirinkto repertuaro nekyla. Nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas.

  Koncerto atmosfera kupina laisvės, humoro, polėkio, o Č. Gabalio, J. Miliaus ir F. Zakrevskio profesionalumas, sceninė patirtis, meilė roko muzikai garantuoja nepamirštamas emocijas.

  ————————————————————————————————————————–

  Koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 20-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt | tel. +37067223266 arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt