Renginiai

 • Rekomenduojame: Monika Liu ir gyvo garso grupė | Kairėnų vasaros festivalis

  Festivalis
  nuo liepos 18 d. iki liepos 18 d.
  VU Botanikos sodas, Kairėnai
 • Rekomenduojame: Monika Liu ir gyvo garso grupė | Kairėnų vasaros festivalis

  Festivalis

  Po vienerių metų pertraukos į Vilniaus Universiteto Botanikos sodą sugrįžta Kairėnų vasaros festivalis, šiais metais padovanosiantis tris įsimenamus koncertus žaliajame miesto sode.

  2021 m. liepos 18 d. 19 val. vilniečių ir miesto svečių pamėgtoje erdvėje į geriausių dainų koncertą kvies atlikėja Monika Liu ir gyvo garso grupė.  Didelės sėkmės sulaukusio debiutinės plokštelės  „Melodija“ autorė Monika Liu, kviesdama į koncertą, apie savo kūrybą sako: „Dainose apdainuoju meilės istorijas, kurios talpina nedrąsų įsimylėjimą, aistros išsiveržimą, bebaimę viltį išsaugoti meilę ir atlaidų išsiskyrimą – visą kelią, kurį praeina mylintis žmogus. Melodija – tai muzikinis meilės pažadas, įkvepiantis nebijot, juk jei labai skaudės –  ir tai praeis. Iš to, kaip žmonės reaguoja į mano muziką – jie šypsosi, juokiasi ar nubraukia ašarą, suprantu kiek daug visi esame patyrę meilėje ir koks tai mus vienijantis dalykas“, – pasakoja atlikėja Monika Liu.

  Toks laukia koncertas VU Botanikos sode, Kairėnuose – kupinas meilės, gražiausių Monikos dainų ir nuoširdaus bendravimo. Kartu su Monika scenoje muzikuos: Mykolas Bazaras (bosinė gitara), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Benediktas Bazaras (mušamieji), Mantas Joneikis (gitara).

  Projektą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

   

  KONCERTŲ PRADŽIA 19 VAL.

  Bilietus platina TIKETA ir 2 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.

  Bilieto kaina: 20 EUR, koncerto dieną 25 EUR

  ___________________________________________________________________________

  Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste.