Renginiai

 • REKOMENDUOJAME: Inga Valinskienė ir grupė VAIRAS | Kairėnų vasaros festivalis

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 8 d. iki rugpjūčio 8 d.
  VU Botanikos sodas, Kairėnai
 • REKOMENDUOJAME: Inga Valinskienė ir grupė VAIRAS | Kairėnų vasaros festivalis

  Festivalis

  Po ilgo laukimo ir begalinio scenos ilgesio aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė kviečia gerbėjus į savo koncertą po beveik metų pertraukos, kuris vyks 2021 m. rugpjūčio 8 d. 19 val., ir taps jos pirmu pasirodymu Kairėnų vasaros festivalyje VU botanikos sode.

  Nepakartojamas Ingos balsas, gyvo garso grupė „Vairas“ ir muzika tiesiai iš širdies į širdį – publikos laukia nuostabus vakaras su geriausiomis, pamėgtomis ir mintinai žinomomis Ingos dainomis. Savo klausytojus dainininkė pradžiugins ir naujais kūriniais, kurie gyvai suskambės pirmąjį kartą.

  „Karantino pauzė užtruko. Laukiu susitikimo su publikos akimis ir širdimis. Pasiilgau gyvo bendravimo, dainavimo drauge, kai energija scenoje randa atsaką žiūrovų veiduose“, – sako I. Valinskienė.

  Koncerte žaliajmae miesto sode skambės populiariausios dainos iš I. Valinskienės albumų „Žvaigždė“, „Aš laimINGA“, tad linguoti, dainuoti ir net šokti joms skambant norėsis jau nuo pirmųjų akordų.

  Projektą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

   

  KONCERTO PRADŽIA 19 VAL.

  Bilietus platina TIKETA ir 2 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.

  Bilieto kaina: 20 EUR, koncerto dieną 25 EUR

  ___________________________________________________________________________

  Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste.