Renginiai

 • Rekomenduojame: INDUSTRINĖ KULTŪROS ALCHEMIJA | ROKO BALADĖS | Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 6 d. iki gegužės 6 d.
  Kauno "Stumbro" muziejaus kiemelis
 • Rekomenduojame: INDUSTRINĖ KULTŪROS ALCHEMIJA | ROKO BALADĖS | Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

  Festivalis

  2023 m. rugpjūčio 6 d. 18 val. gaivališku eliksyru pavadinimu „Roko baladės“ visus susirinkusius vaišins ir kultūros renginių ciklą Kauno „Stumbro“ muziejaus kieme skambiai užbaigs Lietuvos valstybinis simfoninisorkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, ir geriausi Lietuvos roko vokalistai Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, kurie atliks garsiausius visų laikų roko klasikos kūrinius. Talentu ir ypatinga charizma apdovanoti dainininkai kaskart sukuria nepamirštamą šventinę atmosferą, kupiną laisvės, humoro, polėkio ir pačių geriausių emocijų. Be to, tai bene vienintelis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas, kuriame galima šokti ir dainuoti drauge!

  Nenuostabu, kad „Roko baladžių“ gerbėjų ratas kasmet auga, o projektas pritraukia tiek roko, tiek simfoninės muzikos mėgėjus. Tie, kas buvo, tikrai žino: kartą išgirdęs, negali sustoti! Kokia šios magijos paslaptis? Profesionalumas, kūrybiškumas, charizma ir geros emocijos. Garantuojame – jų šį vakarą išsinešite su kaupu!

  Aukštos prabos kultūrinio savaitgalio Kaune organizatoriai „Geros muzikos ekspertai“ kartu su Teatro ir Muzikos mūzomis, lyg tikrieji alchemikai metalą paverčiantys auksu, sieks įprastą kasdienybę pripildyti magiškais, įkvepiančiais, praturtinančiais išgyvenimais ir žiūrovams pateikti gaivinantį eliksyrą iš sveikatai ir sielai naudingų ingredientų.

  ___________________________________________________________________________

  Adresas: „Stumbro“ muziejaus kiemas (K. Būgos g. 7, Kaunas)

  Renginiai vyks po atviru dangumi, todėl esant blogam orui, rekomenduojama pasirūpinti apsauga nuo lietaus.

  Renginių erdvėje yra galimybė įsigyti maisto ir gėrimų.

  Bilietų kainos: 30 – 40 Eur; VIP staliukai po stogu – 60 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir vietoje, likus 1 val. iki renginio.

  Daugiau informacijos: www.gme.lt | koncertai@bardai.lt | +370 672 23 266