Renginiai

 • Rekomenduojame: Geriausios roko baladės | Birštono kultūros centras

  Koncertas
  nuo kovo 25 d. iki kovo 25 d.
  Birštono kultūros centras
 • Rekomenduojame: Geriausios roko baladės | Birštono kultūros centras

  Koncertas

  2023 m. kovo  25 d. 19 val. Birštono kultūros centre suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

  Gerai žinomi ir mylimi dainininkai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius paskutiniu metu aktyviai koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose projektuose, tačiau meilė roko muzikai kaskart sujungia juos bendram pasirodymui.

  Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai surengs koncertą, kuriame akustiškai suskambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake ir kitų roko legendų hitus!

  Abu atlikėjai smulkmeniškai rinko kūrinių programą, į kurią norėjo įtraukti pačias geriausias roko balades. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekilo. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė – nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas. Č. Gabaliui ir J. Miliui scenoje fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis.

  „Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, – neabejoja atlikėjai.

  Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.

  Dalyvauja:

  Jeronimas MILIUS / vokalas

  Česlovas GABALIS / vokalas

  Feliksas ZAKREVSKIS / pianinas

  ————————————————————————————————————————–

  Bilietų kainos: 15 €, 20 €, 25 €

  Bilietus platina kakava.lt ir likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į salę.

  Daugiau informacijos: vitalijus@gme.lt; mob. +370 672 23266