Renginiai

 • Rekomenduojame: Č. Gabalis ir PELENAI. Geriausios Rod Stewart dainos | Vilnius

  Koncertas
  nuo kovo 9 d. iki kovo 9 d.
  Muzikinis teatras „Legendos klubas“, Kalvarijų g. 85, Vilnius, Lietuva
 • Rekomenduojame: Č. Gabalis ir PELENAI. Geriausios Rod Stewart dainos | Vilnius

  Koncertas

  Č. Gabalis ir „Pelenai“ kviečia į geriausių Rod Stewart dainų koncertą Vilniuje

  Geriausios Rod Stewart dainos – vienas profesionaliausių ir labai mėgstamų projektų Lietuvoje, atliekamas Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“. 2024 m. kovo mėn. 9 d., 18 val. šis projektas suskambės muzikiniame teatre „Legendos klubas“ (Kalvarijų g. 85, Vilnius).

  Koncerte – žymiausios britų roko legendos R. Stewarto baladės: „Sailing“; „Rhythm of My Heart“;  „Baby Jane“, „Da Ya Think I‘m Sexy?“, „Forever Young“, taipogi jam pasaulinę šlovę atnešę kūriniai –  „Have You Ever Seen The Rain“ bei „I Don‘t Want to Talk About It“ ir daugelis kitų. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame R. Stewart‘o koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs – jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai Česlovas Gabalis, ar pats Rod‘as Stewart‘as…

  Įspūdinga ir projekto gyvo garso grupės sudėtis, susidedanti iš nuolatinių grupės „Pelenai“ narių: Česlovas Gabalis – vokalas; Gintas Banys – bosinė gitara; Audrius Piragis – gitara; Saulius Didžiulis – klavišiniai; Vaidotas Taurinskas – mušamieji.

  Svečiuose: Žaneta Ježerytė – pritariamasis vokalas.

           Žymėkite kalendoriuje kovo 9 dieną ir pasidovanokite sau bilietą į nuostabų koncertą, į kurį kviečia „Geros muzikos ekspertai“. Įsimintinas vakaras – garantuotas.

  _____________________________________________________________

  Bilietus platina kakava.lt bei likus nuo likus 1 valandai iki renginio vietoje.

  Bilietų kainos: 15, 20, 25, 30 eur.

  Grupėms taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos:

  +37067223266

  vitalijus@gme.lt