Renginiai

 • Rekomeduojame: Česlovas Gabalis ir PELENAI. Pasaulio hitai ir autorinės dainos | Legendos klubas

  Koncertas
  nuo spalio 27 d. iki spalio 27 d.
  Muzikinis teatras „Legendos klubas“, Kalvarijų g. 85, Vilnius
 • Rekomeduojame: Česlovas Gabalis ir PELENAI. Pasaulio hitai ir autorinės dainos | Legendos klubas

  Koncertas

  2023 m. spalio 27 d. 19 val. muzikiniame teatre “Legendos klubas” karaliaus teisinga muzika!

  ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys rinktinių pasaulio ir autorinių dainų koncertinę programą. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui įvertinti kokybišką skambesį, originalumą ir pasisemti pozityvios energijos.

  Energingai ir trankiai, švelniai ir lyriškai charizmatiškasis penketas kartu su pritariančia vokaliste Žaneta Ježeryte atliks savo autorines dainas ir pasaulio hitus. Ne paslaptis, kad Česlovas Gabalis dažnai vadinamas lietuviškuoju Bryan Adamsu, o „Pelenai“ turi sėkmingą šio atlikėjo dainų projektą. Dar vienas abejingų nepaliekantis projektas – „Geriausios Rod Stewart dainos“ irgi nebus paliktas nuošaly, grupė atliks ir žinomiausius šio atlikėjo kūrinius. Koncerte bus gausu kitų atlikėjų kūrybos, paženklintos išskirtiniu „Pelenų“ muzikiniu braižu.

  Klausytojus džiugins: Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Ježerytė (pritariamasis vokalas).

  Organizatoriai – „Geros muzikos ekspertai“ – kvies visus teisingos muzikos gerbėjus pasileisti plaukus ir pašėlioti iš širdies.

  ___________________________________________________________________________

  Bilietų kainos: 15-30 Eur

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt | tel. +37067223266 | el. paštu: koncertai@bardai.lt