Renginiai

 • Projekto ,,Bardai tarp žvaigždžių” pabaigos koncertas

  Koncertas
  nuo gegužės 14 d. iki kovo 5 d.
  Vu planetariumas
 • Projekto ,,Bardai tarp žvaigždžių" pabaigos koncertas

  Koncertas

  Koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” atsisveikina su VU planetariumu

  Renginys perkeltas iš 2020 11 20, 19:00 bei 2021 m. kovo 5 d. 19 val.

  2021 05 14, 19:00 į paskutinįjį koncertų ciklo ,,Bardai tarp žvaigždžių” renginį VU planetariume kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”. 10 metų metus gyvavęs muzikinis projektas baigiasi. Nuo 2021 metų rudens planetariumo erdvė visam laikui užvers duris ir beliks vilniečiams tik gražiu prisiminimu. Po kelių metų čia atsidarys renovuotas mokslo centras.

  Tačiau organizatoriai nežada išeiti tyliai. Visiems gerbėjams jie paruošė išskirtinį uždarymo koncertą, kuriame susitiks įvairių kartų kūrėjai. Tai ir maestro Andrius Kulikauskas, šioje erdvėje 2012 m. sausį surengęs pirmajį atidarymo koncertą, visų mylimas ir vis naujomis dainomis nustebinantis dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas, melancholiškas dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis, jaunosios kartos atlikėja Emilija Statinaitė, daug kam tapsianti atradimu. Vakaro šeimininko vaidmeny debiutuos poetas Dainius Gintalas.

  Šio, atsisveikinimo su planetariumu koncerto pradžioje žiūrovų laukia ir kiek ilgesnė, specialiai paruošta kelionės po dangų programa. Visi romantikai ir geros muzikos mylėtojai neabejotinai pasisems žvaigždžių energijos, o atsisveikinimas su jau istorine Vilniaus vieta liks ryškiu, skambiu prisiminimu.

  __________________________________________________________________________

   

  Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

  Bilietų kaina: 20 Eur

  Informacija tel. 867223266

  El. paštas: koncertai@bardai.lt