Renginiai

 • Planetariume skambės gražiausios S. Bareikio ir O. Ditkovskio baladės

  Koncertas
 • Planetariume skambės gražiausios S. Bareikio ir O. Ditkovskio baladės

  Koncertas

  2020 m. spalio 2 d. 19 val. į ,,dangiškąją“ erdvę  Vilniaus universiteto planetariume kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Tarptautinės Mokytojo dienos proga jie žada sugroti savo gražiausias balades. Daug metų abu aktoriai koncertuodavo su grupe ,,Aktorių trio“. Iširus grupei (paskutinis viešas koncertas surengtas 2016 m.), vienoje scenoje menininkai susitikdavo vis rečiau, daugiau laiko skirdami darbams teatre ir kine, muzikinei veiklai. Bet šįkart organizatorių kvietimu jie prisiminė, atrinko ir gražiausias savo dainas sudėjo į programą, kuri sužavės visus į nostalgiją linkusius klausytojus. Ypatingą aurą dainoms suteiks planetariumo skliaute spindinčios žvaigždės.

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Abu  bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, koncerte atliks ne tik jautrias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

  Ditkovskio ir S. Bareikio duetas buvo susiformavęs dar bendrų studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu kurdavo dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos. Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupių ,,Aktorių trio“ bei ,,Adios“ repertuaruose.

  9-erius metus skaičiuojantis koncertų ciklas “Bardai tarp žvaigždžių” baigiasi lapkričio 20 d. 2021 metais planetariumo erdvė visam laikui užvers duris ir beliks vilniečiams tik prisiminimu. Po kelių metų čia atsidarys renovuotas mokslo centras.

  Geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“ lapkričio 20 d. kvies į paskutinįjį ,,Bardai tarp žvaigždžių” koncertą, kuriame pasirodys ir patį pirmąjį koncertą 2012 m. sausį čia surengęs maestro Andrius Kulikauskas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas, dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis, jaunoji atlikėja Emilija Statinaitė, vakarą ves poetas Dainius Gintalas.

         

  Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

  Pirkti bilietą: spauskite nuorodą.

  Riboto skaičiaus bilietų kaina:  20 Eur.

  Informacija tel. 867223266

  El.paštas: koncertai@bardai.lt