Renginiai

 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Keistuolių teatras | TRYS

  Koncertas
  nuo liepos 27 d. iki liepos 27 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Keistuolių teatras | TRYS

  Koncertas

  2022 m. liepos 27 d. 19 val. koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ svetingumo komplekse „Monte Pacis“ – visad laukiamas ir kartais sulaukiamas – „Keistuolių“ teatro aktorių koncertinis pasirodymas su programa „TRYS“.

  Jei šiandien jau mažai kas tiki, jog pasaulis laikosi ant trijų banginių keterų, tai nė vienas keistuolis neabejoja, jog šis teatras tvirtai įsitaisęs ant savųjų banginių – Ilonos Balsytės, Aido Giniočio ir Dariaus Auželio – pečių. Nuo studijų metų koja kojon žengiantys kūrėjai ir „Keistuolių” teatro įkūrėjai scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai, šalia jos pristatydami ir naujus, dar negirdėtus kūrinius.
  Šis koncertas – susitikimas su trimis žmonėmis, lydinčius visus trisdešimt metų trunkančią Keistuolių teatro kelionę į žiūrovų širdis. Ilona, Aidas ir Darius prisimins itin retai gyvai suskambančias dainas iš rinkinio „Užsitęsusios vaikystės ruduo”, pažadins nostalgiją su komizmo prieskoniu, puikiai prisimenamą iš „Vogtų dainų”, taip savo pasirodymu įprasmindami per trisdešimt metų nueitą muzikinį kelią ir pasveikindami koncertų ciklą „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ su dešimtuoju koncertiniu sezonu.

  Į koncertą kviečia „Bardai LT”, „Geros muzikos ekspertai” ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis”.

  ___________________________________________________________________________

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt