Renginiai

 • ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai” | A.Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ akustiškai

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 25 d. iki rugpjūčio 25 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai” | A.Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ akustiškai

  Festivalis

  2021 m. rugpjūčio 25 d. 19:00 į projekto „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ koncertą svetingumo komplekse „Monte Pacis“ muzikos gurmanus kvies grupė SKYLĖ akustiškai. Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui (akustinė gitara, vokalas) ir Aistei Smilgevičiūtei (vokalas) akordeonu pritars Mantvydas Kodis, bosine gitara – Enrikas Slavinskis.

  Kūrybinis sambūris SKYLĖ susikūrė Vilniuje 1991-aisiais, Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai. Grupės lyderis Rokas Radzevičius SKYLĖS veiklą yra praplėtęs iki bendradarbiavimo kuriant aplinkos teatro spektaklius bei roko operas, o jo sugebėjimas uždegti idėja yra įtikinęs ir patraukęs kurti kartu ne vieną talentingą asmenybę. Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą ,,Broliai“ Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

  Koncerte skambės laiko patikrintos ir klausytojų pamėgtos rinktinės dainos. Taip pat grupė ketina atlikti ir naujausius kūrinius iš paskutiniojo žemaitiško albumo „Gervaza dūzgės“ bei papasakoti kiekvienos jų istoriją.

  Savitas poetinis–muzikinis eliksyras roko muzikos pagrindu su gaivališka baltiška linija laukia visų susirinkusių į ,,Pažaislio liepų alėjos vakarų” koncertą, į kurį kviečia „Geros muzikos ekspertai“,  svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ ir „Bardai LT”.

   

  Bilietus platina TIKETA  bei 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

   

  Dėmesio, į renginį bus įleidžiami tik galiojantį galimybių pasą turintys klausytojai.

   

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  ——————————————————————————————————–

  Bilietų kaina: 15-40 Eur

   

  Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

   

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

   

  www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt , info@montepacis.lt