Renginiai

 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Česlovas Gabalis ir PELENAI | Pasaulio hitai ir autorinės dainos.

  Festivalis
  nuo liepos 24 d. iki liepos 24 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Česlovas Gabalis ir PELENAI | Pasaulio hitai ir autorinės dainos.

  Festivalis

  2024 m. liepos 24 d. 19 val. svetingumo komplekse „Monte Pacis” laukia koncertas, kuriame karaliaus teisinga muzika!

  ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys rinktinių pasaulio ir autorinių dainų koncertinę programą. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui įvertinti kokybišką skambesį, originalumą ir pasisemti pozityvios energijos.

  Energingai ir trankiai, švelniai ir lyriškai charizmatiškasis penketas kartu su pritariančia vokaliste Žaneta Ježeryte atliks savo autorines dainas ir pasaulio hitus. Ne paslaptis, kad Česlovas Gabalis dažnai vadinamas lietuviškuoju Bryan Adamsu, o „Pelenai“ turi sėkmingą šio atlikėjo dainų projektą. Dar vienas abejingų nepaliekantis projektas – „Geriausios Rod Stewart dainos“ irgi nebus paliktas nuošaly, grupė atliks ir žinomiausius šio atlikėjo kūrinius. Koncerte bus gausu kitų atlikėjų kūrybos, paženklintos išskirtiniu „Pelenų“ muzikiniu braižu.

  Klausytojus džiugins: Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Ježerytė (pritariamasis vokalas).

  Koncertų ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ organizatoriai kvies visus teisingos muzikos gerbėjus pasileisti plaukus, pašėlioti iš širdies ir skambiai pasidžiaugti vasara.

  ___________________________________________________________________________

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt