Renginiai

 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Č. Gabalis ir „Vilniaus divertismentas” NAKTIS MANHATANE

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 30 d. iki rugpjūčio 30 d.
  svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Rekomenduojame: Pažaislio liepų alėjos vakarai | Č. Gabalis ir "Vilniaus divertismentas” NAKTIS MANHATANE

  Festivalis

  10-ies metų sukaktį visą vasarą skambiai pasitinkantys koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“, tapęs geros, teisingos muzikos namais, sezono pabaigos proga nutarė pakviesti visus norinčius į kelionę.

  Rugpjūčio 30 d. 19 val. muzikos garsais keliausime į romantišką ir meilės kupiną naktinį Manheteną kartu su išskirtinio balso savininku ir šilumos kupinu atlikėju Česlovu Gabaliu bei muzikos profesionalais – instrumentiniu ansambliu „Vilniaus divertismentas“ (vad. Irena Karsokienė)

  Koncerte skambės 1930 – 1960 m. JAV kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“ bei populiariausios melodijos iš XX a. Brodvėjaus miuziklų ir kino filmų – „Mėnesienos serenada“, “Vyras ir moteris”, “Diena ir naktis” ir kiti kūriniai. Jie susirinkusius nukels į XX a. Niujorką – spindintį, nostalgišką, nuotykių kupiną ir „visad nemiegantį“ miestą.

  Scenoje: Česlovas Gabalis (vokalas), orkestras „Vilniaus divertismentas“: Žilvinas Malikėnas (smuikas), Ramunė Grigienė (smuikas), llona Meškėnienė (smuikas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Irena Karsokienė (violončelė), Ernestas Ramelis (violončelė), Marius Leiburas (mušamieji), Eugenijus Mikšys (bosinė gitara), Ugnius Vaiginis (trimitas); koncerto viešnia Goda Gabalytė (vokalas).

  Leistis į nepamirštamą, jausmingą kelionę kviečia „Geros muzikos ekspertai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“

  _________________________________________________________________________________
  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 20-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt