Renginiai

 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | BRYAN ADAMS PROJECT

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 10 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | BRYAN ADAMS PROJECT

  Festivalis

  Koncertas perkeltas iš 2021 07 21 d.

  2021m. rugpjūčio 10 d. 19 val. „Pažaislio liepų alėjoje“ karaliaus rokas! ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys koncertinę programą BRYAN ADAMS PROJECT. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame atlikėjo Bryan Adams koncerte.

  Dviejų dalių pasirodymas buvo brandintas ne vienerius metus ir vis dar yra originaliai atnaujinamas. Šis projektas labai greitai pelnė plataus gerbėjų rato pripažinimą – ir nenuostabu, juk lietuviško roko legendų – grupės „Pelenai“ – charizma ir profesionalumas bei žinomų dainų skambesys garantuoja sėkmę.

  „Tai nėra muzikinė programa, kurią atliekame dažnai, – dalinasi grupės „Pelenai“ siela Gintas Banys, – o ir pats dainų atrankos procesas buvo tikrai sudėtingas. Rinkomės tuos kūrinius, kurie yra gerai žinomi publikai, mylimi, bet tai ne vienintelis kriterijus. Įtraukėme ir dainas, kurios patinka mums patiems“. Pasak jo, muzikiniai sprendimai atlieps originalius dainų įrašus, kurių žmonės pripratę klausytis. Koncerte suskambės dainos „I do it for you“, „Hey Honey I’m Packing You In“, „Summer of ’69“, „ 18 ’til I die“ ir kitos.

  Scenoje pasirodysiantys Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Taurinskienė (pritariamasis vokalas) kvies roko gerbėjus pasileisti plaukus ir pašėlioti iš širdies.

   

  ___________________________________________________________________________

   

  Bilietų kainos: 20-40 Eur

   

  Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

   

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

   

  www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt , info@montepacis.lt