Renginiai

 • Antikvariniai Kašpirovskio Dantys | Pažaislio liepų alėjos vakarai

  Koncertas
  nuo gegužės 31 d. iki gegužės 31 d.
  Svetingumo kompleksas Monte Pacis
 • Antikvariniai Kašpirovskio Dantys | Pažaislio liepų alėjos vakarai

  Koncertas

  2022 m. birželio mėn. 1 d. 19 val. “Pažaislio liepų alėjos vakarų” muzikinius vasaros trečiadienius pradės grupė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau daugiau nei dešimt metų. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukelianti ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams.

  Grupė – stereotipus laužantys muzikos padūkėliai. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. „Scenoje mėgstam pažaisti, galbūt todėl vieni smagiausių koncertų visuomet nutinka Pažaislyje, kur grojame jau ne vienerius metus iš eilės. Šiais metais atsivešim dalykų, kurių vienuolyno mūrai bei žiūrovai tikrai dar nematė ir negirdėjo“ – sako grupės nariai, kviesdami į pirmąjį, visą vasarą truksiančio koncertinio ciklo renginį.

  Scenoje vykstantis šėlsmas, kuriame gausu ir teatrališkų akcentų, įtraukia į pasirodymą kiekvieną, kuriam nesvetimas humoras. Vakaro metu skambės senos, klausytojų jau pamėgtos dainos, bei dar neregėti ir negirdėti kūriniai. Tokį pirmąjį kalendorinės vasaros vakarą praleisti kartu kviečia „Bardai LT“, “Geros muzikos ekspertai” ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

  ——————————————————————————————————————– Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt