Renginiai

 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

  Koncertas
  nuo liepos 14 d. iki liepos 14 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis"
 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

  Koncertas

  2021 m. liepos 14 d. 19 val. į Pažaislio Karietų aikštę sugrįžta  nenurimstantys ir geros nuotaikos šoviniais apsiginklavę ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Koncertų ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ senbuviai yra itin laukiami klausytojų, todėl ir šiais metais garantuoja siautulingą dviejų dalių koncertą.

  Grupės pavadinimas ir jos kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau daugiau nei dešimt metų. Ši, gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkama žodžių kombinacija, iki šiol sukelia ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams. O dainų temos – „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“, „Gabalas antimaterijos“, „Mažulė“ ir kitos – pralenkia bet kokią fantaziją.

  Pernykščiai metai grupei tikrai buvo dosnūs: debiutinis albumas (išleistas 2015 m.) pasiekė auksinį tiražą Lietuvoje, M.A.M.A. apdovanojimuose AKD buvo pripažinta „Metų grupe“, o KLIPVID klipų konkurse pelnė geriausio metų vaizdo klipo nominaciją.

  Ruošdami koncertinę programą, šmaikštūs grupės nariai klausia: „Ar žinot, koks mūsų mėgstamiausias koncertinio kokteilio receptas?“ Ir tuoj pat išduoda kokteilio ingridientus: „Kibiras džiaugsmo, keli kaušai laimės, stiklinė ironijos ir kelios tikros ašaros. Viską gerai išmaišom ir geriam be saiko. Skamba skaniai? Ateikit į koncertą Pažaislyje – pavaišinsim!
  Jūsų Dantys“.

  Koncertų ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ organizatoriai – „Geros muzikos ekspertai“, svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ ir „Bardai LT“ – liepos 14 d. kviečia po ilgos pertraukos pasiautėti su mėgstama grupe ir pasisemti gerų emocijų.

   

  Bilietų kainos: 15-40 Eur

   

  Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

   

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

   

  www.bardai.lt, www.montepacis.lt

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt ir tel. +37067223266