Renginiai

 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Akustinis Ingos Jankauskaitės koncertas

  Festivalis
  nuo rugpjūčio 7 d. iki rugpjūčio 7 d.
  Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", Kaunas
 • Pažaislio liepų alėjos vakarai | Akustinis Ingos Jankauskaitės koncertas

  Festivalis

  2024 m. rugpjūčio 7 d. 19 val. antrą kartą  į koncertų ciklą „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ sugrįžta jausmingoji Inga Jankauskaitė, kuri ruošia įsimintiną akustinę dainų programą. Klausytojai turės progą išgirsti ne tik radijo stočių topuose įsitaisiusius kūrinius, bet ir naujai gimusias dainas.

  Kiekvieną kartą stebinanti, ryški, kokybiško humoro ir tikrų emocijų nestokojanti atlikėja žada romantišką ir abejingų nepaliksiantį vakarą, kuris įsimins ilgam.

  Scenoje dainuojančiai aktorei pritars pianistas Tomas Dičiūnas. Žinomiausi kūriniai suskambės kitaip, o betarpiškas bendravimas panaikins barjerus tarp atlikėjos ir klausytojų.

  Teatro, kino ir televizijos filmų aktorė, TV laidų vedėja, dainininkė Inga Jankauskaitė yra išleidusi tris solinius albumus, surengė sėkmingus koncertinius turus po Lietuvą, 2020, 2021 ir 2022 m. buvo nominuota kaip geriausia tradicinės pop muzikos atlikėja M.A.M.A. apdovanojimuose ir paskelbta laimėtoja. 2022 metais dainų autorė ir atlikėja pristatė itin jautrų kūrinį „Dega ąžuolai“, kuris gimė, kaip reakcija į prasidėjusį karą Ukrainoje ir užplūdo visi su tuo susiję jausmai ir išgyvenimai. Populiarumo sulaukė abi kūrinio versijos – lietuvių ir ukrainiečių kalba.   2023 metais atlikėja pristatė naujausią albumą „Grožis ir nuodai“.

  Patirti Ingos Jankauskaitės šilumą ir nuoširdumą kviečia svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis” bei „Geros muzikos ekspertai”.

  _________________________________________________________________________________________

  Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje.

  Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

  Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt, www.montepacis.lt tel. +37067223266

  arba el.paštu: koncertai@bardai.lt, info@montepacis.lt