Renginiai

 • „Pavasario paukščių balsai“: Baltasis Kiras, Baltos varnos, Darius Žvirblis

  Koncertas
  nuo kovo 19 d. iki kovo 19 d.
  Šv. Kotrynos bažnyčia
 • „Pavasario paukščių balsai“: Baltasis Kiras, Baltos varnos, Darius Žvirblis

  Koncertas

  2022 metų kovo 19 dieną, 18 val. laukia išskirtinis vakaras Šv. Kotrynos bažnyčioje – renginių salėje, kur savo autorines dainas atliks Darius Žvirblis, Baltasis Kiras bei grupė „Baltos varnos“. Į koncertą, pavadintą „Pavasario paukščių balsai“, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

  Darius Žvirblis – vienas įdomiausių dainų kūrėjų Lietuvoje. Dainų autorius ir atlikėjas, grojęs klaipėdiečių alternatyvaus roko grupėje „ATIKA“. Su grupe įrašė ir išleido 8 studijinius albumus, sugrojo daugiau nei 800 koncertų bei sukūrė tokius roko klasika tapusius kūrinius kaip „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ilsėkis Ramybėj“, „Po Visko“ ir kitus. Šiuo metu tęsia solinę veiklą. Aktyviai koncertuoja vienas ir su naujai suburta komanda. 2021 metais paminėjo grupės „ATIKA gyvavimo 25-metį. Ne kartą tituluotas “geriausiu visų laikų Lietuvos dainų kūrėju”, Darius Žvirblis koncerte „Pavasario paukščių balsai“ padovanos neužmirštamas akimirkas ir pakvies į spalvingą poetinės kalbos pasaulį, paskleis žodžio ir melodijos magiją.

  Kitas ne mažiau ryškus atlikėjas Lietuvos scenoje – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Kiekvienas susitikimas su atlikėju priverčia nusišypsoti dažną klausytoją. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“ – sako Tautvydas ir kviečia į koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje.

  Grupės „Baltos varnos“ niekam atskirai pristatyti nereikia. Šviesiaplaukės seserys dvynės Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė ir Teresė Andrijauskaitė ryškiai spindėjo įvairiuose muzikiniuose projektuose, dainavo žiūrovų pamėgtas dainas – „Dalija“, „Namų dvasia“. Merginų kūryboje netrūksta švelnumo bei improvizacijų, viską įvelkant į folk‘o rūbą, kurį jau nuo pirmųjų akordų atpažįsta kiekvienas muzikinį unikalumą vertinantis klausytojas.

  Praleisti šeštadienio vakarą su puikiomis mėgiamų atlikėjų dainomis – tiesiog būtina. Kito karto gali tekti laukti ilgai.

   

  Bilietus platina kakava.lt

  Bilietų kainos: 12,15, 20, 25 eur.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt