Naujienos

 • Pasirodė Debiutinis teatro kūrėjo Justo Tertelio dainų albumas PRABUDIMAN

  Naujiena | 2021-07-08
 • Pasirodė Debiutinis teatro kūrėjo Justo Tertelio dainų albumas PRABUDIMAN

  Naujiena | 2021-07-08

   

  Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ pristato aktoriaus, režisieriaus, dramaturgo Justo Tertelio ilgai lauktą, debiutinę kompaktinę plokštelę, kurioje sudėta 12 autorinių dainų, iki šiol skambėjusių tik teatro spektakliuose, televizijos laidose bei gyvuose koncertuose.

  Kaip pats kūrėjas sako: ,,Tai autorinės, aktorinės, sceninės, užkulisinės, socialinės ir asmeninės dainos, kurias norisi ištraukti “iš stalčiaus” ir dalintis su visais. Kiekviena iš jų lyg atskira istorija ar spektaklio personažas, kviečianti nirti į vis naują temą ar nuotaiką. Manau, kad dainos pačios suras panašiai jaučiančius ir matančius dabartinį pasaulį, smalsius, nestokojantčius humoro ir kūrybingumo klausytojus. Tikiu, kad šios dainos ir muzika kiekvienam leis šiek tiek sustoti, atsitraukti nuo mus supančių kasdienių reikalų, leis nors trumpam nuo visko prabusti. Dėl to albumas intuityviai ir buvo pavadintas “PraBudiMan”, man šis žodis savyje taplina daug prasmių.”

  Debiutinės plokštelės kūriniuose dominuoja aktorinis atlikimas, nors čia gamila išgirsti ir jautrių baladžių, tačiau gausu ir socialiai atpažįstamų temų: atkreipiamas dėmesys į gyvenimą „online“ ir kokį poveikį tai turi mūsų kalbai („XXI amžiaus veiksmažodžiai“), ironiškas žvilgsnis į susireikšminimą ir norą gyventi „labai teisingą“ gyvenimą („Tiek manyje…“),  daina ,,Ei na na” parašyta sąmoningumui karantino metu, bei požiūris į „dramatišką“ aktoriaus profesiją („Špaga“).

  Pasiklausyti dainos: „XXI amžiaus žodžiai“ (Pasiklausyti dainos ).

  Albume sąmoningai atsisakyta kiek įprasto iki šiol J. Terteliui „tik gitaros“ skambesio ir pasitelkiant profesionalų kompozitorių Igną Juzoką, buvo sukurtos aranžuotės, išsiskiriančios šviežiais sąskambiais ir platesnėmis instrumentuotėmis.

  Kūriniuose skamba Justo Tertelio muzika ir tekstai.

  Muzikuoja:

  Justas Tertelis – gitara, vokalas;

  Darius Miniotas – elektrinė gitara, būgnai;

  Ignas Juzokas – sintezatoriai, bosinė gitara, violončelė.

  Viršelio autorė – Birutė Bikelytė.

  Albumo leidybą dalinai finansavo asociacija LATGA.

   

  Įsigyti cd: https://www.gme.lt/produktas/justas-tertelis-prabudiman-cd/