Renginiai

 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas| Dusetų kultūros centras – dailės galerija

  Koncertas
  nuo liepos 9 d. iki liepos 9 d.
  Dusetų dailės galerija - kultūros centras
 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas| Dusetų kultūros centras – dailės galerija

  Koncertas

  2022 m. liepos 9 d. 18 val. Dusetų dailės galerijoje – kultūros centre išskirtinį pasirodymą surengs pasaulinio garso ansamblio ,,Suliko” žvaigždės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies  dainomis  yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

  Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas), Gocha Datusani (bosas) ir Shalva Abramashvili (tenoras) – yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Po trejų metų pertraukos ansamblis sugrįžta į Lietuvą geros muzikos ekspertų “Bardai LT” kvietimu tam, kad pradžiugintų visus, kam artima kartveliška kultūra.

  Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai ansamblio koncerte Dusetose.

  Bilietus platina kakava.lt bei kultūros centro kasa.

  Bilietų kaina – 12, 15 eurų, koncerto dieną – 15 eur. Dėl riboto vietų skačiaus – bilietai nerezervuojami.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, 867223266