Renginiai

 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas | Dusetos

  Koncertas
  nuo liepos 29 d. iki liepos 29 d.
  Dusetų dailės galerija - kultūros centras
 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas | Dusetos

  Koncertas

  2023 m. liepos 29 d. 18 val. Dusetų dailės galerijoje – kultūros centre žiūrovu pageidavimu po metų pertraukos  sugrįžta ir dar kartą išskirtinį pasirodymą žada surengti pasaulinio garso ansamblio ,,Suliko” žvaigždės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies dainomis yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

  2022 metais ansamblis lankėsi Dusetose, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus salėje netilpo visi norintys. Scenoje pažadėję sugrįžti, solistai laikosi žodžio ir  kviečia pasiklausyti atnaujintos programos liepos 29-ąją.
  Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas), Gocha Datusani (bosas) ir Shalva Abramashvili (tenoras) – yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Sulaukęs didelio dėmesio ir ovacijų,ansamblis sugrįžta į Lietuvą geros muzikos ekspertų “Bardai LT” kvietimu tam, kad pradžiugintų visus, kam artima kartveliška kultūra.
  Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai ansamblio koncerte Dusetose.

  Bilietus platina kakava.lt bei kultūros centro kasa.
  Bilietų kaina – 15, 20 eurų, koncerto dieną – 20 eur. Dėl riboto vietų skaičiaus – bilietai nerezervuojami.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, 867223266