Renginiai

 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas | Bistrampolio dvaras

  Koncertas
  nuo liepos 30 d. iki liepos 30 d.
  Bistrampolio dvaras
 • Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas | Bistrampolio dvaras

  Koncertas

  2023 m. liepos 30 d., 16:00 su nauja dainų programa į Bistrampolio dvarą Panevėžio rajone atvyksta pasaulinio garso ansamblio Suliko” žvaigždės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies  dainomis  yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

  Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas), Gocha Datusani (bosas) ir Shalva Abramashvili (tenoras) – yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Po metų pertraukos, sulaukęs didžiulio klausytojų susidomėjimo ir ovacijų, ansamblis sugrįžta į Lietuvą geros muzikos ekspertų „Bardai LT” kvietimu tam, kad pradžiugintų visus, kam artima kartveliška kultūra.

  Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai vieninteliame ansamblio koncerte Bistrampolio dvare.

  Bilietus platina kakava.lt bei likus valandai iki renginių pradžios vietoje.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, 867223266