Renginiai

 • Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Gražiausios baladės

  Koncertas
  nuo gruodžio 3 d. iki gruodžio 3 d.
  Muzikinis teatras „Legendos klubas“, Kalvarijų g. 85, Vilnius, Lietuva
 • Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Gražiausios baladės

  Koncertas

  2023 m. gruodžio 3 d. 18 val. į muzikinį pasimatymą klube “Legendos” kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. 

  Daug metų abu aktoriai koncertuodavo su grupe ,,Aktorių trio”. Iširus grupei (paskutinis viešas koncertas surengtas 2016 m.), vienoje scenoje menininkai susitikdavo vis rečiau, daugiau laiko skirdami darbams teatre ir kine, muzikinei veiklai. Bet šįkart organizatorių kvietimu jie prisiminė, kruopščiai atrinko ir gražiausias savo dainas sudėjo į lyrišką programą, kurioje nuskambės ir kelios premjerinės dainos, o taip pat šmaikščios, žaismingos, animalistinės dainos.

  O.Ditkovskio ir S. Bareikio duetas buvo susiformavęs dar nuo bendrų studijų laikų, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu kurdavo dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose. 

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. 

  Gruodžio 3 d. muzikiniame klube “Legendos” aktoriai kviečia kartu pavartyti jų muzikinio dienoraščio puslapius. 

  ————————————————————————————————————————–

  Bilietų kaina: 15 Eur, 20 Eur

  Bilietus platina kakava.lt 

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266