Renginiai

 • Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis | Autorinių dainų koncertas | Kaunas

  Koncertas
  nuo birželio 19 d. iki birželio 19 d.
  Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelis, Kaunas
 • Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis | Autorinių dainų koncertas | Kaunas

  Koncertas

  2022 m. birželio 19 d. 18 val. susitikti jaukiame Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje Kaune (Vytauto pr. 52) kvies dainuojantys aktoriai – OLEGAS DITKOVSKIS ir SAULIUS BAREIKIS. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė nostalgišką autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, o jas talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

  Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Labai tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

  Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose.

  Geros muzikos ekspertai “Bardai LT” kviečia apsilankyti koncerte ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.

  Bilietus platina KAKAVA.LT bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į kiemelį

  Bilietų kaina: 15 – 20 Eur

  Informacija tel. 867223266

  El. paštas: koncertai@bardai.lt