Renginiai

 • Nuotaikingas koncertas vaikams „Muzikinis nuotykis” | Kaunas

  Koncertas
  nuo kovo 17 d. iki kovo 17 d.
  Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, Lietuva
 • Nuotaikingas koncertas vaikams „Muzikinis nuotykis” | Kaunas

  Koncertas

  Nuotaikingame koncerte „Muzikinis nuotykis su bardais” laukiami mažieji klausytojai

  2024 m. kovo 17 d. vidurdienį, 12 val. į nuotaikingą koncertą „Muzikinis nuotykis” Kauno kultūros centro „Girstučio“ padalinyje kviečiami mažieji klausytojai ir jų tėveliai. Čia į sceną žengs ir muzikines istorijas pasakos dainuojantys aktoriai Gediminas Storpirštis ir Andrius Kaniava, o koncerto smagią nuotaiką kurs vaikų draugas, aktorius Vytautas Rašimas.

  Gediminas Storpirštis – Valstybinio Jaunimo teatro aktorius, bardas,  jau ne vienerius metus džiuginantis mažuosius klausytojus autorinėmės dainelėmis. „Užaugo kelios kartos klausytojų, o ir aš pats pakitau, gyvenimiška ir muzikine patirtimi ar plaukų spalva, – sako G. Storpirštis, – mažieji mano klausytojai jau susilaukė savo vaikų ir vis dažniau kreipiasi į mane, prašydami padainuoti vaikiškų dainelių, kurias ir paruošiau šiam koncertui“. Koncerte kiekvienas gaus po bilietą į vaikystę, kur pajus „Gėlės ir vėjo“ kvapus, susitiks su mielais personažais: Pūkuotuku, išgelbėjusiu draugus nuo pavojaus, Ragana, kuri mėgsta kepti pyragus, Kiaule, susiruošusia į Paryžių, ir daugybe kitų spalvingų veikėjų.

  A. Kaniava yra daug metų vaidinęs muzikiniuose spektakliuose, parašęs jiems nemažai dainelių, sukūręs įsimintinus personažus, kuriuos iki šiol myli ir prisimena jau užaugę (bet širdyje nepasenę) vaikai. Prieš keletą metų aktorius  su scenos kolegomis šėlo teatralizuotuose koncertuose „Ten seneliai jauni“. Vėliau sukūrė miuziklą šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“ (pagal J. Avyžiaus apysaką „Aštuonetas iš Trepsės namų“), kur prakalbino lėles ir nuotaikingai, jautriai, be pataikavimo jauniems žiūrovams papasakojo pilną nuotykių lėlių kelionę iš nedėkingos mergaitės Trepsės namų. Šio pasirodymo metu dainuojantis aktorius kvies į įdomią, pilną netikėtumų ir nuotykių muzikinę kelionę su skraidančiu Paršiuku, Laiminguoju Hansu, tik truputį baisiais Plėšikais ir kitais personažais, gyvenančiais spektaklių dainose.

  Koncertą ves ir žaismingą atmosferą kurs ir mažiems, ir dideliems puikiai pažįstamas aktorius Vytautas Rašimas. Aktoriaus balsas skamba animaciniuose filmukuose, spektakliuose, o štai „Girsutytje“ jis kvies visus atėjusius leistis drauge į muzikinį nuotykį.

  Prisijungti kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

  Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15 Eur.

  Bilietus platina kakava.lt

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266